تهران قهرمان جام چوگان باشگاه های کشور شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، تیم چوگان استان تهران توانست در نخستین جام قهرمانی چوگان باشگاه های کشور به مقام قهرمانی دست یابد.

تهران قهرمان جام چوگان باشگاه های کشور شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، نخستین جام قهرمانی چوگان باشگاه های کشور با حضور 6 تیم از استان های کشور طی دو روز در مجموعه چوگان و سوارکاری فرح آباد (قصر فیروزه) برگزار گردید.

در روز نخست تیم های دو گروه با یکدیگر رقابت کردند که در این میان تیم های تهران و البرز به فینال راه یافتند و تیم های استان قزوین و آذربایجان شرقی نیز به عنوان تیم های مرحله رده بندی معین شدند.

بر این اساس زمین مانژ چوگان باشگاه فرح آباد در روز دم شاهد دیدار دو تیم آذربایجان شرقی و قزوین، تیم های راه یافته به دیدار رده بندی مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور بود.

این دیدار پر افت و خیز و جذاب که بدلیل تفاضل هندیکاپ با 1 گل به سود تیم آذربایجان شرقی شروع شده بود، با نتیجه 7 بر 4 به خاتمه رسید تا با این نتیجه تیم آذربایجان شرقی در مقام سوم قرار بگیرد.

همچنین در دیدار دوم و نهایی مسابقات که برای معین قهرمان و نایب قهرمان بین دو تیم البرز و تهران برگزار گردید، 12 گل بین تیم ها رد و بدل شد که در خاتمه پس از یک بازی جذاب، پر هیجان و پرگل، تیم استان تهران توانست با نتیجه 9 بر 3 از سد تیم البرز عبور نموده و به مقام قهرمانی دست یابد.

لازم به ذکر است امیررضا بهبدی، عضو تیم استان تهران کاپ بهترین بازیکن نخستین جام قهرمانی چوگان باشگاه های کشور را کسب کرد و کاپ اخلاق این دوره از رقابت ها نیز از سوی فدراسیون به آقای ولی عاشوری از تیم استان گیلان اهدا شد.

همچنین در اولین جام قهرمانی چوگان باشگاه های کشور مهرسان، اسب امیررضا بهبدی، عضو تیم استان تهران از سوی کمیته مسابقات بهترین اسب این رقابتها تعیین شد و نشان بهترین اسب را کسب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تهران قهرمان جام چوگان باشگاه های کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران قهرمان جام چوگان باشگاه های کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید