حل مسائل جامعه با استفاده از توان دانشگاهی

به گزارش وبلاگ ایتالیا، خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: باید ساختاری در دانشگاه ها فراهم کنیم که مسائل مردم و استان را از طریق آن حل کنیم.

حل مسائل جامعه با استفاده از توان دانشگاهی

سورنا ستاری، امروز دوشنبه 12 خرداد در مراسم افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند اظهار کرد: این دانشگاه به این بلوغ رسیده که بهترین مکان را برای مرکز نوآوری اختصاص دهد و از این بابت بسیار خرسندم.

وی با بیان اینکه باید ساختاری در دانشگاه ها فراهم کنیم تا مسائل مردم و استان را حل کنیم، اضافه نمود: ما با پول این مردم درس خوانده ایم تا مسائلشان را برطرف کنیم که این مسئله با یک اکوسیستم و همکاری صندوق های پژوهش و فناوری و دانشگاه ها میسر می گردد.

به گزارش وبلاگ ایتالیا، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار کرد: وظیفه ما در دانشگاه ها این است که زمینه را فراهم کنیم تا دانشجویان بتوانند از نوآوری و ایده های خود استفاده نمایند.

ستاری یادآور شد: به دانشگاه صنعتی در زمینه توسعه زیرساخت ها و پرداخت تسهیلات یاری کنیم.

سید حجت هاشمی، رئیس دانشگاه صنعتی بیرجند نیز در این مراسم اظهار کرد: راه اندازی مرکز نوآوری این دانشگاه در سفر گذشته معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مصوب شد.

وی اعلام نمود: در این راستا 200 میلیون تومان از ما حمایت کردند تا این مرکز نوآوری در 600 متر مربع امروز به بهره برداری برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حل مسائل جامعه با استفاده از توان دانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مسائل جامعه با استفاده از توان دانشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید