حملات موشکی و راکتی و خمپاره ای ائتلاف سعودی به غرب یمن

به گزارش وبلاگ ایتالیا، ائتلاف سعودی در ادامه نقض آتش بس الحدیده، مناطق غربی یمن را هدف حملات موشکی، راکتی و خمپاره ای خود قرار داد.

حملات موشکی و راکتی و خمپاره ای ائتلاف سعودی به غرب یمن

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ایتالیا به نقل از المسیره، ائتلاف سعودی چهارشنبه شب بار دیگر آتش بس الحدیده را نقض کرد و مناطق مختلف این استان را هدف حملات موشکی و راکتی خود قرار داد.

بر اساس این گزارش، شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی دیشب، 9 موشک کاتیوشا را به مت منطقه 7 جولای و خیابان پنجاهم در الحدیده واقع در غرب یمن شلیک کردند.

ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی همزمان 41 خمپاره به شهرستان حیس استان الحدیده شلیک کرد که در پی آن، منازل مسکونی ساکنان شهرستان مذکور خسارت دیده است.

وبگاه انصارالله خبر داد که ائتلاف سعودی چهارشنبه شب همچین با شلیک 58 گلوله توپ، منازل مسکونی اهالی شهرستان محاصره شده الدریهمی در الحدیده را گلوله باران کرد.

حملات موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای ائتلاف سعودی به مناطق مختلف استان الحدیده در حالی ادامه دارد که آتش بس در الحدیده از 27 آذرماه 1397 طبق توافق سوئد، وارد مرحله اجرا شده است، اما ائتلاف سعودی بدون محکومیت بین المللی، مدام آن را نقض می کند.

تجاوزات ائتلاف سعودی علیه یمن از فروردین ماه 1394 تا به امروز ادامه دارد و طی این پنج سال، هزاران نفر از مردم یمن در سایه سکوت جامعه جهانی کشته و زخمی شده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حملات موشکی و راکتی و خمپاره ای ائتلاف سعودی به غرب یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات موشکی و راکتی و خمپاره ای ائتلاف سعودی به غرب یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید