در مصاحبه با خبرنگاران مطرح شد؛ صدای خش خش کفش های من منتشر شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، کتاب صدای خش خش کفش های من اثر 14 نویسنده ناشنوا، نوقلم و کتاب اولی در انتشارات داستان جمعه منتشر شد.

در مصاحبه با خبرنگاران مطرح شد؛ صدای خش خش کفش های من منتشر شد

علی حاجی تقی مدیر مسئول انتشارات ارمغان طوبی در مصاحبه با خبرنگار ، با اشاره به اینکه انتشارات داستان جمعه یکی از زیر مجموعه های این انتشاراتی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان است، گفت: انتشارات داستان جمعه سال جاری 4 عنوان کتاب منتشر کرد که یکی از آن ها کتابی با عنوان صدای خش خش کفش های من است.

وی با بیان اینکه این کتاب مجموعه 14 داستان کوتاه از داستان نویسان ناشنوا، نوقلم و کتاب اولی است، گفت:برای دریافت آثار این داستان نویسان فراخوانی در انتشارات ارمغان طوبی منتشر کردیم و ناشنوایان زیادی در این جشنواره شرکت کردند که در نهایت 14 اثر از میان آثار رسیده به جشنواره برگزیده شد که این آثار را سال جاری منتشر کردیم.

وی با بیان اینکه کتاب قصری در مه اثر ازولا ایسیل در انتشارات داستان جمعه منتشرشد، گفت:این کتاب یک داستان است که برای نوجوانان به رشته تحریر درآمده است.

حاجی تقی گفت:ترجمه ای از کتاب رنه واتسون، برنده جایزه نشان نیوبری در سال 2018 را در انتشارات داستان جمعه منتشر کردیم که شهلا انتظاریان کار ترجمه این کتاب را برعهده داشت. کتاب یاری استریپ چه کار کنم با نی نی اثر سپیده خلیلی هم در این انتشاراتی چاپ شد.

وی گفت:سپیده خلیلی دکترای روانشناسی بالینی دارد و داستان نویس حوزه کودک و نوجوان است. وی در این کتاب، به چالش هایی می پردازد که خانواده هایی با بچه های کوچک هنگام متولد شدن فرزند دیگر خانواده با آن رو به رو می شوند.

مدیر مسئول انتشارات ارمغان طوبی با اشاره به اینکه آثاری را در انتشارات داستان جمعه، یکی از زیر مجموعه های این انتشاراتی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان در دست انتشار داریم، گفت: یکی از کتاب هایی که قرار است در انتشارات داستان جمعه منتشر گردد کتاب چهار جلدی با عنوان نی نی قصه است.

وی با بیان اینکه ریحانه جعفری، نگارش کتاب و نیلوفر برومند تصویرگری آن را برعهده داشت، اعلام کرد:یک مجموعه چهارجلدی از خانم کلر ژوبرت هم قرار است در این انتشاراتی منتشر گردد که نیلوفر برومند تصویرگر این اثر است.

مدیر مسئول انتشارات ارمغان طوبی اعلام کرد:در این کتاب داستان هایی از زبان حشرات درباره شکرگزاری نقل می گردد همچنبن یک مجموعه چهارجلدی دیگر با عنوان خرگوش های کلبه اثر خانم جعفری با تصویرگری علی خدایی در انتشارات داستان جمعه چاپ خواهد شد.

حاجی تقی ادامه داد: داستان ایرانی اثر منصور علی مرادی درباره یک شهر زیرزمینی است این کتاب به همراه چند کتاب دیگر ترجمه شده در انتشارات داستان جمعه در دست انتشار است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "در مصاحبه با خبرنگاران مطرح شد؛ صدای خش خش کفش های من منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در مصاحبه با خبرنگاران مطرح شد؛ صدای خش خش کفش های من منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید