زمان آزادسازی سهام عدالت تعیین شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، اقتصاد نیوز: رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت حداکثر تا آبان سال 99 آزادسازی می گردد و در اختیار مردم قرار می گیرد.

زمان آزادسازی سهام عدالت تعیین شد

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایبِنا، علیرضا صالح گفت: آزادسازی سهام عدالت از دستورات رهبر معظم انقلاب است و به طور قطع اجرایی خواهد شد. رییس کل سازمان خصوصی سازی، یکی از اهداف اصل 44 قانون اساسی را تشویق مردم برای سرمایه گذاری در بورس ذکر کرد و گفت: امیدواریم این امر هر چه زودتر با آزادسازی سهام عدالت تحقق پیدا کند.

وی در ادامه با اشاره به زمان پرداخت سود سهام عدالت خاطر نشان کرد: امیدواریم از اوایل اسفند سال جاری سود سهام عدالت برای مردم واریز گردد. صالح درباره رقم سودی که به حساب مشمولان پرداخت می گردد، گفت: رقم دقیق آن در شرایط کنونی معین نیست و باید در ابتدا سود مدنظر از شرکت ها دریافت و در خاتمه به حسابِ دارندگان سهم پرداخت کرد.

رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: باید تا بهمن ماه صبر کرد تا معین گردد چه میزان سود به مردم تعلق می گیرد، اما به طور حتم تا اسفند سود در نظر گرفته شده واریز می گردد. وی ادامه داد: سودهایی که از سوی شرکت ها در اختیار ما قرار می گیرد برای مردم است؛ بنابراین هر میزان سود به حساب سازمان واریز گردد تا رقم آخر به مردم پرداخت خواهیم کرد.

صالح در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه در ابتدا قرار بود سود سهام عدالت در آذر ماه به حساب مشمولین پرداخت گردد در حالی که زمان معین شده عقب افتاده است، گفت: شرکت ها هشت ماه فرصت دارند تا سود را در اختیار ما قرار دهند و با توجه به اینکه مجامع آنها در تیرماه برگزار گردید تا خاتمه بهمن فرصت دارند که سود را به حساب سازمان واریز نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "زمان آزادسازی سهام عدالت تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان آزادسازی سهام عدالت تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید