سرقت از رختکن تیم نفت اهواز در لیگ فوتبال نوجوانان!

به گزارش وبلاگ ایتالیا، پس از سرانجام دیدار تیم های نفت آبادان و نفت اهواز در هفته سوم رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور، گوشی همراه سه بازیکن تیم اهوازی به همراه مبلغی پول به سرقت رفت.

سرقت از رختکن تیم نفت اهواز در لیگ فوتبال نوجوانان!

عیدی دشت بزرگ، سرپرست تیم فوتبال نوجوانان نفت اهواز در گفت وگو با وبلاگ ایتالیا در این باره اظهارکرد: در این دیدار تیم ما با نتیجه 3 بر یک پیروز شد و وقتی که بازیکنان در حال شادی و رفتن به سمت رختکن بودند، متوجه شدیم که پنجره رختکن از قسمت مربوط به جای کولر خارج شده و آجرهای آن قسمت نیز فرو ریخته است.

وی گفت: وقتی وارد رختکن شدیم، دیدیم که ساک بازیکنان مان به هم ریخته و سه بازیکنان متوجه می شوند که گوشی های آن ها به سرقت رفته است. در همین سرقت مبلغ 120 هزار تومان هم از کیف بچه ها برداشته شده بود.

سرپرست تیم فوتبال نوجوانان نفت اهواز ادامه داد: این بازی در آبادان برگزار گردید و وقتی ما متوجه این سرقت شدیم، موضوع را به حراست و مسوول آن جا گفتیم که آن ها به ما گفتند به ما ربطی ندارد و ما هم با 110 تماس گرفتیم و آن ها هم آمدند و گزارشی از سرقت تهیه کردند. وی با بیان این که این پیروزی بر ما تلخ شد، گفت: پلیس 110 به ما گفت که این موضوع را پیگیری خواهد نمود ولی متاسفانه مسوول آن زمین هیچ اهمیتی نداد و حتی حراست مجموعه گفت، مگر ما نگهبان تیم شما بوده ایم و من هم گفتم اگر خدای ناکرده اتفاقی برای یکی از بازیکنان در جریان سرقت رخ می داد، چه کسی مسوول بود. این جا یک مجموعه شرکتی است و حراست موظف به مراقبت از مجموعه بوده است. دشت بزرگ اعلام نمود: به هر حال آن موقع هیچ کسی مسوولیت را نپذیرفت و جوابی به ما نداد. در حال حاضر نیز اتفاقی در راستای یافتن گوشی ها رخ نداده است. به هرحال ای کاش ما می باختیم ولی این اتفاق برای بازیکنان مان رخ نمی داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرقت از رختکن تیم نفت اهواز در لیگ فوتبال نوجوانان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت از رختکن تیم نفت اهواز در لیگ فوتبال نوجوانان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید