فوتبال دنیا، رد پیشنهاد حقوق یک میلیون پوند در هفته یک تیم آسیایی از سوی اوزیل

فوتبال دنیا - هافبک آلمانی تیم فوتبال آرسنال با وجود دریافت پیشنهاد حقوقی نجومی حاضر نشد فوتبال اروپا را به مقصد آسیا ترک کند.

فوتبال دنیا، رد پیشنهاد حقوق یک میلیون پوند در هفته یک تیم آسیایی از سوی اوزیل

به گزارش خبرنگاران، نشریه ایوینینگ نیوز انگلیس مدعی شده که مسعوت اوزیل، بازیساز آلمان تیم فوتبال آرسنال از یک تیم آسیایی پیشنهاد حقوقی یک میلیون پوند در هفته داشته اما آن را رد نموده است.

اوزیل در ماه فوریه امسال با آرسنال قراردادی جدید بست که به موجب آن در هر هفته 350 هزار پوند حقوق می گیرد و اکنون پردرآمدترین بازیکن تاریخ باشگاه محسوب می گردد. با این حال او می توانست بیش از دو برابر این رقم حقوق دریافت کند اگر حاضر می شد که برای مشتری آسیایی اش بازی کند.

ارکوت سوگوت، مدیر برنامه های اوزیل در این باره به نشریه ایوینینگ استاندارد گفت: ما از آسیا پیشنهاد های واقعاً بزرگی داشتیم، پیشنهادهایی که بعضی از آنها واقعاً جنون آمیز بودند. برای مسعوت اما پول به هیچ عنوان مهمترین عامل نیست. پول قطعاً عامل مهمی است اما مردم باید یادشان باشد که پتانسیل های فوتبالی تنها یک بخش از روند مذاکرات هستند. این روزها، تأثیر اقتصادی یک فوتبالیست، ویژگی مهمی محسوب می گردد.

مدیر برنامه های اوزیل ادامه داد: مسعوت بیشتر دنبال کننده را در میان بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس دارد و من در جریان آمار فروش پیراهن او هستم و می دانم که پیراهنش در آرسنال بیشترین فروش را دارد. پس همه این ها چیزهایی است که باید لحاظ شوند. پس جنبه بازرگانی در مورد بازیکنانی مانند اوزیل بسیار بزگ است. او در کشورهای مختلف بازی نموده، شماره 10 تیم ملی آلمانی بود که قهرمان جهان شد. در سراسر جهان بازیکنی ارزشمند و پرطرفدار است. باشگاه ها از قبل داشتن چنین بازیثکنان می توانند پول درآورند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، رد پیشنهاد حقوق یک میلیون پوند در هفته یک تیم آسیایی از سوی اوزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، رد پیشنهاد حقوق یک میلیون پوند در هفته یک تیم آسیایی از سوی اوزیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید