مهاجری: روزی که بازی با پرسپولیس را لغو کردند، شرایط هوایی بهتر بود، این باخت حق ما نبود

به گزارش وبلاگ ایتالیا، سرمربی نساجی می گوید تیمش در بازی با پرسپولیس مظلوم واقع شده است.

مهاجری: روزی که بازی با پرسپولیس را لغو کردند، شرایط هوایی بهتر بود، این باخت حق ما نبود

به گزارش وبلاگ ایتالیا، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: به تیم پرسپولیس تبریک می گویم. در دیداری که حقمان باخت نبود، شکست خوردیم. پرسپولیس راه بردن را بلد بود. گلایه نمی کنم ولی ما شهرستانی ها مظلوم واقع می شویم. روزی که بازی ما با پرسپولیس را لغو کردند، تیم ما در شرایط ایده آل بود. چهار بازیکن ما آن زمان فسخ نکرده بودند. ملی پوشان مان در کنار ما بودند. روزی که بازی لغو شد (9 آذر) شاخص کیفیت ها پایین تر از امروز (6 دی) بود. در اوج سختی بازی ما برگزار گردید. ما تمام همکاری را با تیم امید انجام دادیم اما با ما همکاری نشد. ما بازیکن خودمان را دادیم. ما امروز تعویضی نداشتیم. پرسپولیس از موقعیتش استفاده کرد و ما هم دقت کافی نداشتیم و همه این ها دست به دست هم داد تا در روزی که مستحق باخت نبودیم، شکست بخوریم.

سرمربی نساجی یادآور شد: تغییر سیستم دادیم تا پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم. پرسپولیس سه دوره قهرمان ایران شده و بازیکنان ملی پوشی دارد و در خانه تماشاگرانش را هم در اختیار دارد. از تماشاگران خودمان تشکر می کنم که برای ما سنگ تمام گذاشتند. ان شاء الله تیمی درست کنیم که از شان و شخصیت مردم این شهر دفاع کنیم. در نیم فصل دوم بهتر می شویم و چند بازیکن را می گیریم.

او در واکنش به اینکه چرا نتوانست تعویض تیمش را انجام دهد، گفت: پرسپولیس در نیمه دوم به صورت فشرده دفاع کرد. می خواستیم باباگلی را بیاوریم که از گوشه زمین فشار بیاورد اما کارت بازی و پیراهن بازیکن متفاوت بود. به علت ناهماهنگی در کارت و شماره پیراهن، نتوانستیم تعویض خودمان را انجام دهیم و مجبور شدیم تعویض را عوض کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجری: روزی که بازی با پرسپولیس را لغو کردند، شرایط هوایی بهتر بود، این باخت حق ما نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: روزی که بازی با پرسپولیس را لغو کردند، شرایط هوایی بهتر بود، این باخت حق ما نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید