نحوه استفاده اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، جزئیات بهره مندی اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق هنر در سال 98 را خاطرنشان کرد.

نحوه استفاده اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متقاضیان استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی تا 27 خرداد ماه 1398 فرصت دارند با ثبت نام در سامانه جامع رسانه های کشور، از تسهیلات بیمه ای صندوق اعتباری هنر بهره مند شوند. شرط اصلی معرفی متقاضیان برای استفاده از این تسهیلات، ثبت نام در سامانه جامع رسانه های کشور و تکمیل اطلاعات خود در این سامانه است.

بر همین اساس، صاحبان امتیاز رسانه ها می توانند با ورود به پنل کاربری خود در سامانه جامع، نسبت به ثبت اسامی خبرنگاران خود و الصاق لیست بیمه تأمین اجتماعی همکاران در پنل، درخواست خود را ثبت کنند.

همچنین خبرنگاران بیمه شده از سوی صندوق هنر (معرفی شده از سوی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی) و خبرنگارانی که به صورت آزاد بیمه غیر رسانه دارند، می توانند با مراجعه به سامانه جامع رسانه های کشور و تکمیل بخش خبرنگاران، درخواست خود را ثبت کنند.

قابل ذکر است شرط اصلی استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی، دارا بودن بیمه پایه سازمان تأمین اجتماعی بوده و بر اساس زمان بندی انجام شده (27 خرداد)، پس از اتمام مهلت فوق، امکان اصلاح و یا افزایش افراد متقاضی وجود ندارد و پس از آن فهرست نهایی در اختیار صندوق اعتباری هنر قرار می گیرد.

شایان ذکر است، متقاضیان پیش از این می بایست در سایت صندوق اعتباری هنر به نشانی honarcredit.ir به عنوان روزنامه نگار ثبت نام نموده باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نحوه استفاده اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه استفاده اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید