پارکسافاری در لرستان با سرمایه گذاری 1300 میلیارد تومانی عملیاتی می گردد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: تبدیل لرستان به مقصد گردشگری در گرو طرح پارک سافاری با 1300 میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان است.

پارکسافاری در لرستان با سرمایه گذاری 1300 میلیارد تومانی عملیاتی می گردد

به گزارش وبلاگ ایتالیا از خرم آباد، محمد اصلانی عصر امروز در جلسه هماهنگی احداث پارک سافاری که در دفتر استاندار لرستان برگزار گشت گفت: کار بزرگ نیازمند اهداف عالی است بنابراین در حداقل زمان ممکن باید بستری بدون کوچکترین موانع برای احداث طرح پارک سافاری در شهر خرم آباد فراهم گردد.

وی افزود: خوشبختانه دستگاه های اجرایی که به نحوی در اجرای این طرح دخیل هستند نظر مثبت خود را گفته اند.

معاون عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه اولویت اصلی ما کارهای مربوط به پارک سافاری است، مطرح نمود: تبدیل لرستان به مقصد گردشگری در گرو طرح پارک سافاری با یک هزار و 300 میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان است.

وی خواهان همکاری لازم توسط مدیران دستگاه های اجرایی استان با مجری طرح پارک سافاری شد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان در راستای توسعه استان مکلف هستند که تسهیل گر امور باشند.

اصلانی با بیان اینکه پروژه پارک سافاری یک طرح اثرگذار است، گفت: ما باید به این طرح به عنوان یک طرح اثرگذار که علاوه بر اثرات ملی اثر بسیار بزرگی بر روی توسعه پایدار استان می گذارد، نگاه کنیم.

وی مطرح نمود: در جلسه امروز مقرر شد ظرف مدت یک هفته سرمایه گذار طرح احداث پارک سافاری نماینده خود را به اداره کل میراث فرهنگی معرفی کند و طی یک ماه آینده در شورای برنامه ریزی و توسعه استان این طرح مصوب گردد که بتواند پس از مطالعات زیست محیطی به هیئت دولت ارسال گردد.

معاون عمرانی استاندار لرستان افزود: امیدواریم تا انتها سال هیئت دولت بتواند طرح پارک سافاری در شهر خرم آباد را مصوب کند و زمینه اجرایی این طرح برای سال 96 عملیاتی گردد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات وسیعی در سافاری پارک انجام می گردد، مطرح نمود: در این پروژه آورده سرمایه گذار حدود 30 درصد است و مقرر شده که از محل صندوق توسعه ملی نیز 50 درصد و مابقی اعتبار به صورت ریالی توسط سرمایه گذار تأمین گردد.

منبع: تسنیم

به "پارکسافاری در لرستان با سرمایه گذاری 1300 میلیارد تومانی عملیاتی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارکسافاری در لرستان با سرمایه گذاری 1300 میلیارد تومانی عملیاتی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید