کرونا دختر ترامپ را مجبور به دورکاری کرد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، بر اساس اعلام کاخ سفید، ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا به دنبال ملاقات با یک مقام استرالیایی که بعدا ابتلایش به ویروس کرونای جدید تایید شد، مجبور به کار کردن از خانه اش شده است.

کرونا دختر ترامپ را مجبور به دورکاری کرد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جود دیر، سخنگوی کاخ سفید اظهار کرد: کاخ سفید دریافته که پیتر داتون، وزیر کشور استرالیا آزمایش ابتلایش به ویروس کووید-19 مثبت بوده است. او در زمان تعاملش (با مقامهای آمریکا) هیچ علایمی نشان نداد.

او اضافه نمود: بعد از آنکه واحد پزشکی کاخ سفید اقدام به ارزیابی تعاملات این مورد کرد، تایید کرد که ایوانکا ترامپ مطابق با راهنمای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا هیچ علایمی را نشان نداده و نیازی نیست که به قرنطینه برود. او روز آدینه از فرط احتیاط زیاد از خانه اش مشغول به کار شد تا زمانی که هدایت ها به او داده شد.

همچنین وزارت دادگستری آمریکا هم بیان کرد که ویلیام بار، دادستان کل و وزیر دادگستری این کشور هم با توجه با اینکه همچون ایوانکا ترامپ در نشست با مقام برزیلی مذکور حضور داشته اقدام به دورکاری در محل خانه اش نموده است. به گفته کری کوپک، سخنگوی وزارت دادگستری آمریکا، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا گفته توصیه ای به این که وی در مقطع فعلی تست کرونا بدهد نمی کند.

داتون در بیانیه ای اخیرا بیان کرد که صبح روز آدینه فهمیده که دمای بدنش بالا و گلویش خشک است و بعدا تست ابتلای وی به کرونا در همان روز مثبت بوده است.

علاوه بر ایوانکا ترامپ، ویلیام بار و چند تن از دستیاران ترامپ نیز در نشست با این مقام استرالیایی حضور داشته اند.

چند سیاستمدار آمریکایی تا کنون مجبور به رفتن به قرنطینه بعد از تعیین شدن ارتباطشان با افراد مبتلا به کرونا شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرونا دختر ترامپ را مجبور به دورکاری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا دختر ترامپ را مجبور به دورکاری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید