کشتی گیران حاضر در جام تختی برای تغییر وزن باید از کادرفنی مجوز بگیرند

به گزارش وبلاگ ایتالیا، کشتی گیرانی که برای حضور در جام بین المللی تختی قصد تغییر وزن دارند، باید درخواست شان را از طریق هیئت استان شان به فدراسیون کشتی ارائه دهند.

کشتی گیران حاضر در جام تختی برای تغییر وزن باید از کادرفنی مجوز بگیرند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ایتالیا، رقابت های بین المللی جام تختی که دی ماه در کرمانشاه برگزار می شود یکی از مهم ترین مراحل در انتخاب تیم ملی اعزامی به المپیک خواهد بود، به همین دلیل جز 5 کشتی گیر (4 مدال دار مسابقات جهانی نورسلطان و رضا اطری که سهمیه المپیک گرفته) تا امروز حضور همه مدعیان در این رقابت ها الزامی عنوان شده است.

بحث دیگری که درخصوص این جام مطرح است، تغییر اوزان تعداد زیادی از کشتی گیرانی است که در وزن غیر المپیکی حضور دارند که این کار باید با مجوز کادرفنی تیم ملی صورت بگیرد.

آزادکاران موظف هستند در اوزانی که نام آنها در لیست نفرات سهمیه دار جام تختی عنوان شده کشتی بگیرند و اگر کسی خارج از نفراتی که تغییر وزن آنها بعد از مسابقات جهانی نورسلطان در فهرست کادرفنی برای جام تختی لحاظ شده قصد تغییر وزن داشته باشد باید درخواست خود را به هیئت استان شان اعلام کند و این درخواست به صورت رسمی از هیئت کشتی استان به فدراسیون کشتی ارائه خواهد شد تا کادرفنی تیم ملی در این خصوص تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی گیران حاضر در جام تختی برای تغییر وزن باید از کادرفنی مجوز بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی گیران حاضر در جام تختی برای تغییر وزن باید از کادرفنی مجوز بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید