شروع مسابقات محلات جام رمضان در سراسر استان کرمان

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از شروع برگزاری مسابقات محلات جام تکریم رمضان با ورزش از 14 اردیبهشت جاری در سراسر این استان اطلاع داد.

شروع مسابقات محلات جام رمضان در سراسر استان کرمان

محمدتقی امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار ، گفت: مسابقات محلات، جام تکریم رمضان با ورزش، یادمان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و بزرگداشت کنگره 6500 شهید استان کرمان در 30 رشته ورزشی و در دو بخش آقایان و بانوان در سراسر استان برگزار می گردد.

وی با اعلام اینکه بیش از 300 هیئت ورزشی در سراسر استان در برگزاری این رقابت ها مشارکت دارند، اضافه کرد: مسابقات از 14 اردیبهشت جاری شروع شده است و تا 16 خرداد ماه ادامه دارند.

امیری خراسانی هدف از انجام این کار را بردن ورزش به محلات و فراهم کردن دسترسی مردم به امکانات ورزشی و تقویت ورزش محلات عنوان و توضیح داد: گسترش ورزش همگانی در گروه تقویت ورزش محلات است.

وی تأکید کرد: باید با توجه جدی به ورزش محلات، سعی کنیم با بردن تحرک و نشاط به درون خانواده ها، جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم و در عین حال از دل آن به ورزش قهرمانی هم برسیم، چرا که ورزش محلات بستری مناسب در رسیدن به ورزش قهرمانی و حرفه ای است.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شروع مسابقات محلات جام رمضان در سراسر استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مسابقات محلات جام رمضان در سراسر استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید