آمادگی شهرداری تهران برای همکاری با مسئولان استان به منظور حل مسائل

به گزارش وبلاگ ایتالیا، شهردار تهران با تاکید بر آمادگی شهرداری تهران برای همکاری و تعامل با مسئولان استان تهران در جهت حل مسائل شهر تهران گفت: تمام انرژی ها را باید به شکل مثبت در جهت حل مسائل پایتخت به کار بگیریم.

آمادگی شهرداری تهران برای همکاری با مسئولان استان به منظور حل مسائل

به گزارش وبلاگ ایتالیا، پیروز حناچی در جلسه شورای اداری استان تهران که با موضوع تکریم و معارفه استاندار جدید تهران برگزار گردید، گفت: باید به آقای مقیمی خسته نباشید بگوییم و به نمایندگی از همه دوستانی که در تهران به شهروندان خدمت می نمایند باید از زحمات آقای مقیمی تقدیر کنیم. او از معدود مسئولانی است که به عنوان کلکسیون انقلاب اسلامی محسوب می شوند چرا که در حوادث مختلفی حضور داشته است و در جنگ تحمیلی نیز شاهد فعالیت او بودیم و تجربه بسیاری با خود به همراه دارد.

وی اضافه کرد: در دورانی که افتخار آشنایی او را داشتم درس اخلاق و جوانمردی از مقیمی یاد گرفتم و قدردان همه زحماتش هستم.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به انتخاب انوشیروان محسنی بندپی به عنوان استاندار تهران گفت: من و آقای بندپی قرار است با همکاری سایر مسئولان موضوعات تهران را پیگیری کنیم. در حال حاضر تهران 42 شهر و 16 شهرستان دارد و تقاضا برای تشکیل شهر و یا شهرستان های جدید بسیار زیاد است که ریشه این تقاضا در حقیقت تقاضا برای خدمت بیشتر است.

وی در انتها اظهارکرد: در نظرسنجی که شهریور ماه سال گذشته اجرا شده است مردم تهران دو موضوع ترافیک و آلودگی هوا را به عنوان اولویت های اصلی شهر تهران خوانده اند. حل این موضوعات هم به طورقطع تنها با همکاری خود شهروندان امکان پذیر خواهد بود. تاکنون زحمات زیادی برای توسعه حمل و نقل عمومی کشیده شده است اما کافی نبوده، بی تردید برای حل معضلات باید تمام انرژی ها را به شکل مثبت در جهت حل آن هابه کار بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمادگی شهرداری تهران برای همکاری با مسئولان استان به منظور حل مسائل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی شهرداری تهران برای همکاری با مسئولان استان به منظور حل مسائل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید