استیلی: کره جنوبی تیم فوق العاده قدرتمندی است، تنها مشکل ما کم تجربگی بازیکنان است

به گزارش وبلاگ ایتالیا، سرمربی تیم فوتبال امید گفت: کره جنوبی تیم فوق العاده قدرتمندی است و بازی بسیار سختی در پیش داریم.

استیلی: کره جنوبی تیم فوق العاده قدرتمندی است، تنها مشکل ما کم تجربگی بازیکنان است

به گزارش وبلاگ ایتالیا، حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال امید در گفت وگو با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش گفت: ابتدا درگذشت نادر باقری را تسلیت می گویم. او دوست خیلی خوب ما بود و از شنیدن خبر درگذشت او ناراحت شدیم. درباره مسابقات قهرمانی زیر 23 آسیا باید بگویم در سخت ترین گروه ممکن قرار داریم و AFC این موضوع را اعلام نموده است. هر 4 تیم گروه ما شانس صعود دارند. بازیکنان ما تا حدودی از ازبکستان ترس داشتند، ضمن اینکه ما فقط یک هفته اردو در قطر داشتیم و 6 روز هم در تایلند اردو داشتیم و زمان کوتاهی برای هماهنگی در اختیارمان بود.

وی ادامه داد: بعضی از بازیکنان ما مانند حبیب فرعباسی نخستین بازی اش را برای تیم فوتبال امید انجام می داد. با این حال بازیکنان ما از لحاظ جسمانی آماده هستند و تنها مشکل ما کم تجربگی بازیکنان و بازی های تدارکاتی کم بود و زمان محدودی برای آماده سازی داشتیم. تیم ازبکستان یک تیم قدرتمند است و در سید اول آسیا هم واقع شده است. ازبک ها قهرمان دوره پیش مسابقات بودند و کره جنوبی هم نایب قهرمان بوده که هر دو تیم با ما هم گروه هستند. با همه این تفاسیر ما می توانستیم ازبکستان را شکست دهیم.

استیلی اضافه نمود: ما مقابل ازبکستان در نیمه اول به جز پنالتی هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم و آمدن مهدی قائدی آغاز خوبی داشتیم و به بازی برگشتیم. اگر محبی آن توپ را گل می کرد، می توانستیم پیروز بازی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال امید در پاسخ به این سوال که چرا قائدی از ابتدا در ترکیب قرار نگرفت؟ اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی تایلند که گرم و شرجی است، ما استراتژی مان این بود که بیشتر از بازیکنان فیزیکی استفاده کنیم. با سیستم 4-1-4-1 بازی کردیم و با یک مهاجم به میدان رفتیم. صیادمنش از نظر جسمانی آمادگی کامل داشت و مهدی قائدی را هم به عنوان پلن دوم در نظر داشتیم و وقتی گل خوردیم، پلن دوم مان را اجرا کردیم. صیادمنش را عقب تر آوردیم و از قائدی استفاده کردیم. از نظر روانی هم قائدی را آماده روی نیمکت داشتیم و او اسلحه پنهان ما بود و وقتی به میدان آمد توانستیم به بازی برگردیم. ازبک ها تیمی هستند که دو سال در کنار هم بازی نموده اند و تیم کاملا هماهنگی بودند که ما توانستیم به خوبی آنها را کنترل کنیم.

وی در خصوص شرایط میزبانی محل برگزاری مسابقات توضیح داد: میرشاد ماجدی چون تسلط خوبی به زبان انگلیسی و تایلندی دارد به ما خیلی خوب یاری نموده است. ما یک ماه قبل هم با ماجدی به تایلند آمده بودیم، ضمن اینکه یک آشپز خوب هم همراه تیم داریم، چون در اندونزی این تجربه را داشتیم که شرایط تغذیه بازیکنان در شرق آسیا مناسب نیست و گروه پزشکی تیم هم به ما خیلی یاری نموده است.

استیلی درباره شرایط صیادمنش اظهار داشت: اللهیار مهاجمی است که برای ما در چند پست بازی می نماید و در خدمت تیم است. ما در نیمه اول از او به عنوان تک مهاجم استفاده کردیم و دوندگی زیادی داشت و در نیمه دوم به عنوان هافبک راست بازی کرد. ما سه بازی سخت در اینجا داریم و از شانس ما هم بازی های ما ابتدا برگزار می گردد که هوا گرم تر است و در کل باید بگویم که صیادمنش یکی از بازیکنان تاکتیک پذیر ما است.

وی در خصوص بازی با کره جنوبی که روز یکشنبه برگزار می گردد، گفت: بازیکنان ما با وجود خستگی ای که داشتند یک نیمه از بازی چین و کره جنوبی را در استادیوم دیدند اما کادر فنی 90 دقیقه بازی را دید و بررسی کرد. کره تیم فوق العاده قوی است. آنها در دقیقه 93 به چین گل زدند. بازی بسیار سختی با این تیم داریم. کادر فنی تیم فوتبال امید، کره جنوبی را تا ساعت 3-4 بامداد بررسی کرد و امروز صبح هم تجزیه تحلیل کره ادامه داشت. بحث ما روی کار دفاعی و شکل تیمی است تا بتوانیم در زمان کوتاهی که داریم، تیم را تقویت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی: کره جنوبی تیم فوق العاده قدرتمندی است، تنها مشکل ما کم تجربگی بازیکنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: کره جنوبی تیم فوق العاده قدرتمندی است، تنها مشکل ما کم تجربگی بازیکنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید