برنامه ای برای رایگان بودن مترو در روز اول مهر نداریم

به گزارش وبلاگ ایتالیا، فرنوش نوبخت در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به برنامه های مترو برای شروع سال تحصیلی گفت: در حال آماده سازی قطارهای مترو برای اول مهرماه هستیم. ظرفیت خطوط مترو برای مهرماه کافی است و در خطوط یک، دو و چهار مترو سرفاصله حرکت قطارها 4 دقیقه است، در خط سه مترو نیز سرفاصله قطارها 9 دقیقه است.

برنامه ای برای رایگان بودن مترو در روز اول مهر نداریم

وی ادامه داد: خط پنج مترو نیز به عنوان خطی که برای جابجایی دانشجویان در نظر گرفته می گردد، این آمادگی وجود دارد که فعالیت ها از سمت کرج به تهران زودتر شروع گردد. علاوه بر این اکنون در حال آماده سازی یک قطار اکسپرس هستیم که از کرج به سمت تهران بیاید. بنابراین هر چه در توان داریم برای افزایش ظرفیت جایجایی مسافران مترو انجام می دهیم تا برای اول مهرماه مسئله ای وجود نداشته باشد.

نوبخت در خصوص کارت های تخفیف دار برای دانش آموزان و دانش جویان هم گفت: توزیع کارت های تخفیف دار به دانش آموزان و دانشجویان همان روال گذشته را دارد و دانشجویان و دانش آموزان از یکسری تخفیف ها برخوردار می شوند. برنامه ای برای تغییر این موضوع نداریم و همان برنامه های سابق اجرا می گردد.

نوبخت افزود: فعلا برنامه ای برای رایگان کردن مترو برای محصلان در روز نخست مهر نداریم و اگر برنامه ای داسته باشیم، اعلام عمومی می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه ای برای رایگان بودن مترو در روز اول مهر نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ای برای رایگان بودن مترو در روز اول مهر نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید