جام بزرگ: آسیب دارم و تمرین نمی کنم، اردوهای تیم ملی باید شروع می شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، ملی پوش تیم ملی تفنگ گفت: هرچند که من خودم به سبب آسیب دیدگی نمی توانستم در اردوهای تیم ملی حاضر شوم اما به نظرم باید این اردوها تاکنون آغاز می شد.

جام بزرگ: آسیب دارم و تمرین نمی کنم، اردوهای تیم ملی باید شروع می شد

مه لقا جام بزرگ در گفت و گو با وبلاگ ایتالیا، در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی اظهار کرد: زمان زیادی تا آغاز مسابقات کسب سهمیه المپیک باقی نمانده است. اگر اشتباه نکنم اواخر دی ماه یا همان اوایل بهمن زمان آغاز مسابقات دهلی نو است. من در حال حاضر تمرین نمی کنم، چون یک آسیب دیدگی کوچک در ناحیه ای از پای خود دارم و باید اول آن درمان گردد. دقیقا نمی دانم که این دوران درمان کی تمام می گردد، قرار بود از اواخر این هفته تمرینات را آغاز کنم. باید دید خدا چه می خواهد.

دارنده مدال برنز تفنگ سه وضعیت بازی های آسیایی جاکارتا گفت: در حال حاضر اردوی تیم ملی هم نیست، دلیل آن را هم نمی دانم. تاریخی برای آغاز اردوها هم به ما اعلام نکرده اند. هرچند که من خودم به سبب آسیب نمی توانستم در اردوها حاضر شوم اما به نظرم باید این اردوها آغاز شده بود. البته این نظر شخصی من است و شاید مربی تیم ملی نظر دیگری داشته باشد. چون نمی توانستم اردو بروم زیاد در جریان نیستم.

وی در ادامه در خصوص حضور مربی خارجی در تیم ملی که خواهد ماند یا خیر اظهار کرد: شنیدم که با کشور دیگری قرارداد بسته است. دقیق در جریان نیستم. در حین رصد این موضوع را حس کردم اما همانطور که گفتم مطمئن نیستم.

جام بزرگ در پاسخ به این سوال که مسائلی از بابت فشنگ و ساچمه در اردوهای تیم وجود داشت به نظر شما آیا قابل برطرف است، گفت: نمی دانم. این مسائل همیشه بوده است. خوشحال می شویم که ما هم همانند سایر ورزشکاران بتوانیم روزی هزار فشنگ بزنیم.

او در انتها گفت: می خواهم که مردم هم برای من دعا نمایند تا بتوانم در تمرینات حاضر شوم و به اوج آمادگی برسم. من امیدوارم که کسب سهمیه داشته باشم و در المپیک بتوانم کاری کنم و نتیجه زحماتم را ببینم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جام بزرگ: آسیب دارم و تمرین نمی کنم، اردوهای تیم ملی باید شروع می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام بزرگ: آسیب دارم و تمرین نمی کنم، اردوهای تیم ملی باید شروع می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید