روایت جهرمی از حضور در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شخصی اینستاگرام خود با اشاره به پیشرفت چشمگیر ایران در زمینه استارت آپ از دلایل حضورش در اجلاس تابستانه مجمع جهانی اقتصاد در پکن نوشت.

روایت جهرمی از حضور در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، در نوشته اینستاگرامی محمد جواد آذری جهرمی آمده است: مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی در مجامع دنیای، افتخارآمیز است!

امروز در اجلاس تابستانه مجمع دنیای اقتصاد در دالیان چین، در یک نشست علمی حضور پیدا کردم و با اشاره به رشد چشمگیر شرکت های استارت آپ در ایران و نیز زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات، به سوالات حضار نیز پاسخ دادم.

فردا هم در پکن ملاقات های جداگانه دیگری با وزیر ارتباطات چین و نیز دبیرکل سازمان همکاریهای فضایی آسیا اقیانوسیه خواهم داشت. توسعه همکاریهای مالی در بخش فناوری اطلاعات و نیز تحقیقات مشترک فضایی کشورهای عضو سازمان همکاریهای فضایی آسیا اقیانوسیه از محورهای مذاکرات خواهد بود.

مجمع داووس تابستانی 2019، سه شنبه با حضور دو هزار نفر از محققان، صاحب منصبان امور تجاری و مالی، سیاستمداران و مسئولان رده بالای کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران در شهر بندری دالیان چین گشایش یافت.

در این مجمع بین المللی که با حضور نمایندگان 100 کشور دنیا برگزار می گردد از جمهوری اسلامی ایران نیز محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات شرکت نموده است.

منبع: اقتصاد ایران

به "روایت جهرمی از حضور در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت جهرمی از حضور در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید