رویترز: امید ایران برای صعود به جام جهانی ضربه ای جدی خورد، افزایش فشار روی ویلموتس و دیگر مربیان بزرگ آسیا

به گزارش وبلاگ ایتالیا، خبرگزاری رویترز باخت تیم ملی ایران مقابل عراق در مرحله انتخابی جام جهانی را ضربه مهم به شانس شاگردان مارک ویلموتس برای صعود به مرحله نهایی توصیف کرد.

رویترز: امید ایران برای صعود به جام جهانی ضربه ای جدی خورد، افزایش فشار روی ویلموتس و دیگر مربیان بزرگ آسیا

به گزارش وبلاگ ایتالیا، خبرگزاری رویترز انگلیس با اشاره به نتایجی که امشب در بازی های مرحله انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا رقم خورد، درباره شکست 2 بر یک تیم ملی ایران مقابل عراق در اردن نوشته است: چین لیپی، امارات برت فن مارویک و ایران مارک ویلموتس همگی متحمل شکست هایی شدند که می تواند ضربه ای جدی به امیدهای آنها برای صعود به جام جهانی 2022 باشد.

رویترز در ادامه خاطر نشان نموده است: در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا، مربیان اروپایی سرشناس لحظاتی سخت را تجربه کردند و تحت فشار قرار گرفتند که در این میان ایران مارک ویلموتس به دشمن قدیمی اش عراق باخت و با گلی که در وقت های تلف شده دریافت کرد این اجازه را به تیم سرچکو کاتانتس داد تا به صدر جدول گروه C صعود کند و خودش با شش امتیاز در رده سوم باقی ماند.

در همین حال سایت ESPN هم درباره باخت ایران مقابل عراق نوشته است: پای ایران در جهت صعود به جام جهانی لغزید. دریافت گل در وقت های تلف شده، ایران را به قبول دومین شکست متوالی در مرحله انتخابی جام جهانی محکوم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رویترز: امید ایران برای صعود به جام جهانی ضربه ای جدی خورد، افزایش فشار روی ویلموتس و دیگر مربیان بزرگ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویترز: امید ایران برای صعود به جام جهانی ضربه ای جدی خورد، افزایش فشار روی ویلموتس و دیگر مربیان بزرگ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید