سرمربی استقلال باید بازیکنان با انگیزه را جانشین کم انگیزه ها کند

به گزارش وبلاگ ایتالیا، محسن گروسی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: استقلال از نظر روحی دچار تزلزل شده بود و کادر فنی به موقع توانست تیم را جمع کند تا با پیروزی در بازی بزرگ مقابل الهلال، تیم به شرایط مطلوب بازگردد.

سرمربی استقلال باید بازیکنان با انگیزه را جانشین کم انگیزه ها کند

وی اضافه نمود: برگ برنده استقلال مقابل الهلال گل زودهنگام بود و این گل باعث شد تا ابتکار عمل در این بازی دست آبی پوشان باشد. شفر نشان داده هرگاه تیمش گل اول بازی را زده توانسته آن گل را حفظ کند و حتی بر تعداد آن اضافه کند و دروازه اش را هم حفظ کند. اما متأسفانه معمولاً وقتی گل اول را دریافت می نماید شیرازه تیمش از هم می پاشد.

پیشکسوت آبی پوشان در مورد رویکرد سرمربی استقلال به بازیکنان جوان بیان داشت: شفر خیلی به موقع به استفاده از بازیکنان جوان و یا بهتر بگویم بازیکنان با انگیزه روی آورد. چون در همین استقلال ما بازیکن پا به سن گذاشته ای مثل منتظری داریم که انگیزه اش دست کمی از جوانان ندارد. او بسیار مثمر ثمر و کاملاً بی حاشیه است. هرگاه مربی خواسته با همه توان بازی نموده و هرگاه هم نخواسته بدون حاشیه بیرون نشسته و باز هم برای موفقیت تیم کوشش نموده است. شفر باید همین رویه را تا خاتمه فصل ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرمربی استقلال باید بازیکنان با انگیزه را جانشین کم انگیزه ها کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی استقلال باید بازیکنان با انگیزه را جانشین کم انگیزه ها کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید