سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران استعفا کرد، حکم رئیس دانشگاه آزاد برای سرپرست جدید

به گزارش وبلاگ ایتالیا، با استعفای دکتر سیدعلی ابطحی از سمت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران استعفا کرد، حکم رئیس دانشگاه آزاد برای سرپرست جدید

به گزارش وبلاگ ایتالیا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این حکم دکتر بابک نگاهداری را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران منصوب کرد. در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر بابک نگاهداری

نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی و با توجه به استعفای برادر ارجمند جناب آقای دکتر ابطحی و پیشنهاد مسئولان ذی ربط، جناب عالی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران منصوب می نمایم.

امیدوارم در ادامه تثبیت و گسترش انجام شده با همت مضاعف جناب عالی شاهد بهره برداری هر چه بیشتر از ظرفیت های معنوی و مادی این واحد دانشگاهی مهم و اثرگذار با هماهنگی کامل با معاونت علوم پزشکی دانشگاه و ریاست استان تهران و اجرای مأموریت های محوله در مجموعه بهداشت درمان و آموزش پزشکی باشیم.

مزید توفیقات شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمدمهدی طهرانچی

همچنین دکتر طهرانچی با صدور نامه جداگانه ای ضمن قبول استعفای دکتر سید علی ابطحی سرپرست سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از خدمات ارزشمند وی در دوران مسئولیت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر نگاهداری پیش از این معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران استعفا کرد، حکم رئیس دانشگاه آزاد برای سرپرست جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران استعفا کرد، حکم رئیس دانشگاه آزاد برای سرپرست جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید