شاهرخ شهنازی: کاراته می تواند در اولین حضورش در المپیک برای ایران مدال آور باشد، شاید بودجه کمیته افزایش پیدا کند

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اگر برنامه ها اجرا و حمایت گردد کاراته در اولین حضورش برای ایران مدال آور خواهد بود.

شاهرخ شهنازی: کاراته می تواند در اولین حضورش در المپیک برای ایران مدال آور باشد، شاید بودجه کمیته افزایش پیدا کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه نشست ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: امروز جلسه ستاد عالی بازی های 2020 و ساحلی آمریکا بود .در مورد توکیو رشته هایی که مدال آور هستند دعوت شدند و امروز نوبت کاراته بود.سرپرست، همراه مربی و کادر فنی آمد و در خصوص شانس های کسب سهمیه صحبت کرد. اعضای ستاد سوالات فنی پرسیدند و پاسخ داده شد.

وی اضافه نمود: در بخش مردان شانس زیادی برای مدال داریم و در بخش خانم ها گوشه چشمی داریم. فدراسیون معتقد بود تعداد بیشتری ورزشکار اعزام شوند و قول های خوبی دادند. رئیس کمیته و وزیر قول دادند با رعایت صرفه جویی ها بیشترین حمایت را داشته باشند. اگر این برنامه اجرا و حمایت گردد کاراته در اولین حضورش برای ایران مدال آور خواهد بود.

شهنازی گفت:در مورد مسابقات ساحلی منتظر کسب سهمیه هستیم. این اولین دوره مسابقات است و هنوز نظم زیادی ندارد. قبلا عنوان شده بود کشتی فقط یک مرحله کسب سهمیه دارد ولی الان اطلاع دادند که یک مرحله شانس دیگر وجود دارد. ما مرحله اول را از دست دادیم. فوتبال، بسکتبال، والیبال و کشتی و کاراته اکر کسب سهمیه نمایند به آمریکا اعزام می شوند. بسکتبال، والیبال و کاراته هم در بخش زنان شرکت می نمایند. منتظریم که شرایط کسب سهمیه اعلام گردد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک توضیح داد: برای سرپرست کاروان ایران در المپیک هنوز فرصت داریم و در جلسات بعدی صحبت می گردد. این جلسه مربوط به ستاد بازی ها بود و در مورد بودجه صحبتی نشد. رقم بودجه در لایحه معین شده است و در مراحل بعدی احتمال افزایش وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شاهرخ شهنازی: کاراته می تواند در اولین حضورش در المپیک برای ایران مدال آور باشد، شاید بودجه کمیته افزایش پیدا کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرخ شهنازی: کاراته می تواند در اولین حضورش در المپیک برای ایران مدال آور باشد، شاید بودجه کمیته افزایش پیدا کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید