شبکه امید کوله بار خود را برای اول مهر می بندد

به گزارش وبلاگ ایتالیا به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، مهدی سالم مدیر شبکه امید درباره تغییر جدول پخش شبکه امید همزمان با شروع فصل پاییز و شروع مدارس گفت: شبکه امید به عنوان شبکه تخصصی نوجوان چیدمان پخش برنامه های خود را متناسب با تقویم تحصیلی مدارس تنظیم می نماید. بر این اساس در ابتدای سال تحصیلی جدید و پس از اتمام تعطیلات تابستانه، ساعت پخش برنامه ها از 24 ساعت به 18 ساعت می رسد.

شبکه امید کوله بار خود را برای اول مهر می بندد

سالم درباره تغییرات و کاهش ساعات پخش برنامه های این شبکه شرح داد: اول مهر ماه 97 برنامه های شبکه از ساعت 6 بامداد آغاز و تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت. طبق روال قبل از تعطیلات تابستان نیز از ساعت 24 تا 6 صبح مجموعه ای از تصاویر مستند برای علاقه مندان تصاویر بی کلام پخش خواهد شد.

وی با اشاره به تغییرات محتوایی که در برنامه های شبکه امید رخ می دهد، بیان نمود: برنامه بامدادی از ساعت 6 تا 7 صبح با بخش هایی پرنشاط و پر انرژی برای آغاز یک روز خوب ترتیب داده گردیده است. همچین برنامه ویژه بازگشایی مدارس از یکشنبه اول مهر تا پنجشنبه پنجم مهر ساعت 18:30 پخش می گردد.

مدیر شبکه امید درباره مجموعه برنامه هایی که در فصل پاییز پخش می گردد صحبت کرد و درباره نام و محتوای آنها شرح داد: سری جدید دنیا ورزش ویژه نوجوانان، مگه می شه (آزمایشگاه علمی خانوادگی)، تک زنگ (معرفی نخبگان نوجوان)، رسانش (معرفی و آنالیز فیلم های ساخته گردیده برای مخاطب نوجوان در طول چهل سال گذشته)، بازی ویزیون (معرفی بازی های مخصوص رده سنی نوجوانان)، پرانتز باز (آنالیز اتفاقات فرهنگی اجتماعی)، کاربرانه (سواد دیجیتال)، بازی خور (مسابقه مهارت افزایی)، نبرد ربات ها (مسابقه مبارزه نبرد ربات های ایرانی)، ماجراجو (رالی نوجوان)، سر به سر (کنجکاوی های نوجوانانه)، دوربین امید (گزارشی از اتفاقات روز)، چاپارخانه (برنامه تعاملی شبکه با مخاطبان) و ما اینیم دیگه (ارایه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب) از جمله برنامه هایی است که قرار است در این فصل پخش گردد.

وی دی انتها درباره پویانمایی های جدید این شبکه بیان کرد: مجموعه های جدید پویانمایی با همکاری مرکز صبا نیز به زودی روی آنتن می رود که شامل مجموعه جوانمردان و شاهنامه است.

فیلم های سینمایی روزانه شبکه امید نیز به دلیل برنامه های تولیدی عصرگاهی فقط روزهای پنجشنبه و جمعه پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شبکه امید کوله بار خود را برای اول مهر می بندد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه امید کوله بار خود را برای اول مهر می بندد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید