صحرا در الجزایر

به گزارش وبلاگ ایتالیا، Tassili nAjjer ، الجزایر . در کویر صحرا ، گستره وسیعی از کوه‌های یخی ، یک شگفتی طبیعی طبیعی است . این مکان یک ساختار زمین‌شناسی منحصر به فرد است که به عنوان میراث جهانی یونسکو و پارک ملی ثبت شده‌است . این فلات یکی از مقصدهای توریستی مورد علاقه کشور است ، چرا که برخی از جالب‌ترین مناظر در این منطقه را فراهم می‌کند ، که اغلب در مقایسه با چشم‌انداز ماه هستند.

صحرا در الجزایر

در طی قرن‌ها ، فرسایش ماسه‌ای تجزیه شد و اشکال گوناگون و صدها طاق ایجاد کرد . علاوه بر این ، علاوه بر اهمیت زمین‌شناسی ، این منطقه میراث فرهنگی مهمی نیز دارد . هزاران نقاشی سنگی ، بقایای باستانی و خانه‌های اطراف این شهر در حدود 10000 سال پیش از میلاد یافت شد . گردشگران مجاز به بازدید از تورهای راهنما هستند تا از حفظ این مکان اطمینان حاصل کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
یکی از زیباترین مکان‌ها در کشور و شمال آفریقا . Tassili nAjjer یک مکان مهم طبیعی و تاریخی است که ارزش دیدن حداقل یک‌بار در زندگی شما را دارد . همچنین گفته می‌شود که میزبان بزرگ‌ترین تعداد نقاشی‌های سنگی در کل دنیا است .
کی به آنجا بروی ؟
در تمام طول سال ، اما مطمئن شوید که رزرو دارید ، زیرا تنها تعداد معینی از گردشگران در یک زمان مجاز هستند . همه بازدید کنندگان با راهنما همراه هستند .
چطور به آنجا برسیم ؟
این تورها از شهر واحه Djanet گرفته می‌شوند . با هواپیما از الجزیره به Djanet برو .

به "صحرا در الجزایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحرا در الجزایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید