محمد بنا: امیدوارم مردم دوباره با کشتی آشتی کنند

به گزارش وبلاگ ایتالیا به نقل از سازمان لیگ کشتی، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان صبح امروز با آغاز رقابتهای لیگ در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور یافت تا از نزدیک شاهد مصاف فرنگی کاران باشد.

محمد بنا: امیدوارم مردم دوباره با کشتی آشتی کنند

محمد بنا در خصوص شروع مسابقات لیگ کشتی فرنگی گفت: بعد از وقفه ای هفت، هشت ماهه باعث خوشحالی است که کشتی دوباره شروع شد؛ نه بصورت اردویی، بلکه به صورت مسابقه ای با رعایت موارد خاصی که در نطر گرفتند. مهم این است که کشتی شروع شد و امیدوارم به سلامتی و خوشی بدون هیچ مسئله ای هم به انتها برسد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: این گروه که صبح وارد میدان شدند، گروه آسان تری برای مدعیان قهرمانی است. اما گروه دوم گروه فشرده تری است. فکر می کنم مردم هم خوشحال هستند و دوباره با کشتی آشتی خواهند کرد. آمادگی بدنی کشتی گیران هم با توجه به محدودیت هایی که وجود داشته خوب نبوده، اما خوشحالم که خیلی از کشتی گیران از جمله طاهری، ناصرپور، کاویانی نژاد و... را روی تشک دیدم.

وی در انتها خاطر نشان کرد: در مجموع شرایط کشتی گیران مناسب است و با توجه به زمانی که در اختیار داریم اگر جهانی برگزار شود به یک صورت و برای گزینشی به صورت دیگر برنامه ریزی خواهیم کرد. تا المپیک هم حدود 300 روز فرصت داریم. زمان کافی برای اینکه کشتی گیران به نقطه ایده آل و مورد نظر وجود دارد. امیدوارم مردم هم با پخش تلویزیونی مسابقات، شاهد کشتی های زیبایی باشند و لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "محمد بنا: امیدوارم مردم دوباره با کشتی آشتی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد بنا: امیدوارم مردم دوباره با کشتی آشتی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید