مربی تیم فولاد: در حیطه من نیست درباره احمدزاده صحبت کنم

به گزارش وبلاگ ایتالیا، مربی تیم فولاد گفت: در خصوص احمدزاده هم در حیطه کاری من نیست که صحبت کنم. مدیریت و سرپرست باشگاه صحبت نمایند، بهتر است

مربی تیم فولاد: در حیطه من نیست درباره احمدزاده صحبت کنم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ایتالیا به نقل از سایت باشگاه فولاد، مهدی هاشمی نسب در کنفرانس مطبوعاتی پیش از ملاقات تیمش مقابل سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: شرایط تیم مطلوب است و نسبت به نیم فصل نخست 4 بازیکن به تیم اضافه شدند و شرایط خوبی داریم. زمان خوبی برای هماهنگی تیم نداشتیم، اما راضی بودیم و با توجه به عقب افتادن بازی مان برابر استقلال شرایط خوبی داریم.

وی در خصوص دلیل عدم حضور جواد نکونام در نشست خبری و ماجرای محرومیت فرشاد احمدزاده گفت: ما ساعت 5 جلسه فنی داشتیم و قرار بود این نشست زودتر برگزار گردد. در هر صورت با توجه به جلسه فنی نکونام خیلی عذرخواهی کرد و نتوانست در این نشست شرکت کند. در خصوص احمدزاده هم در حیطه کاری من نیست که صحبت کنم. مدیریت و سرپرست باشگاه صحبت نمایند، بهتر است. من در این رابطه اطلاع زیادی ندارم.

مربی تیم فولاد درباره محرومان و تیم فولاد برای ملاقات با سپاهان گفت: محمد قاسمی نژاد، یکی از بازیکنان خوب ما مصدوم و آبشک محروم است. ایوب والی نیز سرما خورده و تمرین نکرده. او با صلاح دید دکتر تمرین نکرد، ولی برای بازی آماده است. با توجه به اینکه سپاهان مدعی اول قهرمانی است امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاید. در رابطه با قضاوت داور هم موعود بنیادی فر یکی از داور های بین المللی است و امیدوارم یک قضاوت بین المللی داشته باشد. امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید و هر تیمی مستحق برد بود، پیروز گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مربی تیم فولاد: در حیطه من نیست درباره احمدزاده صحبت کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم فولاد: در حیطه من نیست درباره احمدزاده صحبت کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید