اخبار صنعت

هنر اهالی ده دومن تحت تأثیر محوطه های جنوب شرق ایران بوده است

آثار کشف شده در ده پایین (ده دومن) نشان از ارتباطات فرهنگی -تجاری و تشابهات سبک شناسی در هنر این محوطه با محوطه های جنوب شرق ایران طی هزاره سوم پیش از میلاد به ویژه محوطه شهداد کرما ن دارد.

24 شهریور 1398

آب کردن شکم ؛ چطور شکمی صاف داشته باشیم؟ قسمت اول

از دست دادن چربی ناحیه شکم و داشتن شکمی صاف و تخت، یکی از بزرگترین موانع در طول یک برنامه کاهش وزن است. تصور غلطی وجود دارد که برخی افراد فکر می نمایند برای به دست آوردن شکم صاف، باید ساعت ها و هر روز تمرینات شکم انجام دهند. ورزش تا حدودی می تواند روی این...

13 شهریور 1398

کتاب صوتی دور دنیا با زیر شلواری

اگر وقت کتاب خواندن ندارید و عاشق کتاب هستید فایل های صوتی زیر را از دست ندهید .

5 شهریور 1398

معرفی سریع ترین سایت خرید بلیط قطار رجا

خرید بلیط قطار رجا از سایت خبرنگارانسیستم حمل و نقل ریلی یکی از مطمئن ترین راه ها برای سفر محسوب می گردد. از همین رو مسافران بسیاری هستند که برای سفرهای خود اقدام به خرید بلیط قطار می کنند، شرکت های ریلی بسیاری در ایران هستند که خدمات بسیار ارزنده ای در...

30 مرداد 1398

سهم کودهای زیستی در سبد کشاورزی بیشتر می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از اهداف ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری تامین زنجیره غذای سالم در کشور است، این برنامه از مزرعه شروع و به سفره مردم می رسد. به همین دلیل، تامین کودهای زیستی یکی از مهم ترین...

29 مرداد 1398

سفارت انگلیس و دریافت ویزای این کشور

چگونه وقت سفارت انگلیس بگیریم؟ برای دریافت ویزای توریستی انگلیس چه مدارکی ضروری است؟ سفارت انگلیس در ایران کجاست؟ خبرنگاران در راهنمای سفارت انگلیس، به این سوالات پاسخ می دهد.

27 مرداد 1398

تحلیل کارشناسان ژاپنی از اهداف سفر تاریخی آبه به تهران

ایرنا نوشت: شماری از کارشناسان ژاپنی گفته اند که هدف آبه شینزو نخست وزیر ژاپن از سفر به تهران قانع کردن مقام های ایران و آمریکا برای از سرگیری گفت و گوهاست.

11 مرداد 1398

مذاکرات ترکمنستان و گازپروم برای یک قرارداد 5 ساله

مقامات شرکت گازپروم و ترکمن گاز در حال جمع بندی مذاکرات برای یک قرارداد میان مدت 5 ساله واردات گاز هستند که گفته می شود حجم صادرات ترکمنستان به روسیه را می تواند به سطح سال 2016 و پیش از آن برگرداند.

1 مرداد 1398

اروپا با جلب رضایت ایران، بلوغ سیاسی خود را نشان دهد، آمریکایی ها به دنبال جنگ با ایران نیستند

سفیر سابق ایران در جمهوری آذربایجان با بیان اینکه ترامپ با اقدامی که علیه ایران انجام می دهد، آینده مالی، سیاسی و امنیتی اروپا را نیز زیر سوال می برد، اظهار کرد: کشورهای اروپایی از جمله فرانسه می خواهند طبق خوی استکباری که در آمریکا وجود دارد، با رویکرد...

30 تیر 1398

کارگران علیه دایی: خداحافظ آقای مربی!

کارگران کارخانه سایپا با مراجعه به مدیریت کارخانه خواهان برخورد با علی دایی شدند. این ادعایی ست که باشگاه سایپا مطرح می نماید.

25 تیر 1398

90 درصد پارک های ساحلی اهواز در سیل از بین رفت

شهردار اهواز با اشاره به موانع ساحل سازی های جدید، گفت: برای ساحل سازی های جدید موانعی مانند ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه و معارضین تاسیساتی و نفت وجود دارد که امیدواریم به زودی برطرف شود. البته احکام تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه...

23 تیر 1398

دیدار دوم فینال لیگ برتر بسکتبال به سود گرگانی ها شد

شهرداری گرگان در دومین بازی از مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال مردان از سد پالایش نفت آبادان گذشت.

22 تیر 1398

سود معدن باریت خراسان شمالی در جیب سایر استان ها

معاون صنعتی و معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: ارزش افزوده حاصل از معادن باریت در این استان عاید سایر استان ها می گردد و چیزی در جیب این استان قرار نمی گیرد.

22 تیر 1398

آبی که بر باد رفت

چرا نتوانستیم از میلیاردها متر مکعب بارش استفاده کنیم؟ هفت میلیارد متر مکعب آب از دست دادیم و آن را تبدیل به تهدیدی بزرگ کردیم. معلوم نیست آیا آسمان دوباره با ما سخاوتمندانه رفتار می نماید یا نه؟

19 تیر 1398

پتروشیمی های عسلویه به احداث تصفیه خانه فاضلاب مکلف شدند

بوشهر- خبرنگاران- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه واحدهای پتروشیمی منطقه ویژه مالی انرژی پارس دارای تصفیه خانه مرکزی در پتروشیمی مبین هستند تمامی آنها مکلف به احداث تصفیه خانه های فاضلاب اختصاصی شدند.

16 تیر 1398

باشگاه سپاهان: فقط 10 درصد استادیوم را به استقلال می دهیم

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون امنیتی ویژه مسابقات فوتبال پیرامون دیدار تیم های سپاهان و استقلال تهران از هفته بیست و پنجم لیگ برتر امروز برگزار گردید.

14 تیر 1398

موفقیت دانشجویان دانشگاه شریف در المپیک برنامه نویسان، قرارگیری در صدر تیم های غرب آسیا

دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در مسابقات جهانی برنامه نویسی دانشجویی ICPC پیروز به کسب مدال برنز شدند و با قرارگیری در صدر تیم های غرب آسیا، عنوان قهرمانی منطقه را به خود اختصاص دادند.

12 تیر 1398

هیچ گاه نا امید نمی شویم، کوشش مان برای کسب بهترین نتیجه است

به گزارش خبرنگاران، عدنان دورقی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیم شهرداری گرگان مقابل پالایش نفت آبادان در هفته پایانی لیگ برتر بسکتبال در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار کرد: تمام بازیکنان در این دیدار کوشش کردند و در حمله و دفاع عملکرد خیلی خوبی داشتیم که...

6 تیر 1398

هفته دوم مرحله نهایی لیگ برتر باشگاه های گلف آقایان کشور برگزار گردید

هفته دوم از مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر باشگاه های گلف آقایان کشور روزهای پنجشنبه و آدینه 16 و 17 اسفندماه 97 در مسجدسلیمان پیگیری شد.

3 تیر 1398

ایران سومین کشور فراوری کننده صنایع دستی و نخستین کشور در کسب عنوان های جهانی این صنعت است، توسعه صنایع دستی اقتصاد بومی و ملی را متحول می نماید

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران سومین کشور فراوری کننده صنایع دستی و نخستین کشور در کسب عنوان های جهانی این صنعت است و این یک افتخار بزرگ برای ایران به حساب می آید.

25 خرداد 1398
تعداد: (40)