مقیمی: اقدامات ما در مقایسه با جان فشانی شهدا و جانبازان ناچیز است

به گزارش وبلاگ ایتالیا، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، در ملاقات با فرزندان شهدا و جانبازان سرافراز شاغل در این شرکت ضمن تکریم آنان، از برگزاری نخستین کنگره ایثارگران و خانواده شهدای ایران خودرو پس از سپری شدن دوران کرونا در سال آینده اطلاع داد.

مقیمی: اقدامات ما در مقایسه با جان فشانی شهدا و جانبازان ناچیز است

به گزارش گروه مالی وبلاگ ایتالیا، فرشاد مقیمی، با اعلام این که تکریم خانواده شهدا و جانبازان در فرهنگ هر ایرانی نهادینه شده است، وجود یادمان شهید گمنام در ایران خودرو را عامل برکت این شرکت توصیف کرد و گفت: به عنوان نخستین واحد صنعتی، میزبان شهیدی گمنام بوده ایم و از این برکت و رحمت به دور از نگاه سیاسی و مادی استفاده خواهیم کرد.

مقیمی با بیان این که اقدامات ما در مقایسه با جان فشانی شهدا و جانبازان ناچیز است، گفت: این عزیزان با همه وجود خود امنیت کنونی ما را تضمین کردند تا بتوانیم در آرامش و امنیت به کار و فراوری ادامه دهیم.

وی شرایط کنونی کشور را در شرایط جنگ مالی دانست و اضافه کرد: فراوری هر قطعه و محصول مانند موشک زمین به زمینی است که به سوی استکبار جهانی شلیک می گردد، اینک ما در سنگر فراوری باید با روحیه جهادی به فرایند خودکفایی در همه بخش ها به خصوص صنعت خودرو معنای عمیق تری بخشیم .

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که باید شاهد افزایش فراوری محصولات با نشان ایرانی باشیم اضافه کرد: خودرویی که قرار بود با نام و نشان فرانسوی فراوری گردد در شب 22 بهمن سال گذشته متولد شده و در سال آینده وارد بازار خواهد شد. این محصول یک سر و گردن بالاتر از محصولات مشابه خارجی است.

وی ادامه داد: دنا پلاس اتومات نیز نمونه دیگری از محصولات ایران خودرو است که با امکانات و کیفیت روز به فراوری رسیده است و این توانمندی فنی و مهندسی، نشانه روشنی از وجود زمینه های خلاقیت و نوآوری با روحیه جهادی در ایران خودرو است.

مقیمی با اشاره به عملکرد یک سال اخیر ایران خودرو گفت: ما در نبرد سخت مالی، توانستیم با روحیه جهادی و اتکا به توان فرزندان کشور، سنگر به سنگر جلو برویم و تبعات تحریم را در صنعت خودرو به حداقل برسانیم.

وی اضافه کرد: آمار فراوری نشان می دهد، در شروع تحریم های ظالمانه فراوری روزانه به کم تر از هزار دستگاه خودرو رسیده بود و تنها پنج درصد فراوری قابلیت تجاری سازی داشت، اما امروز فراوری روزانه به بیش از دوهزار دستگاه رسیده است.

مقیمی توضیح داد: ایران خودرو همواره یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی خواهد داشت بدین سبب مدرسه ای که توسط ایران خودرو در منطقه محروم سیستان و بلوچستان ساخته شد به نام شهدای ایران خودرو نام گذاری شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مقیمی: اقدامات ما در مقایسه با جان فشانی شهدا و جانبازان ناچیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقیمی: اقدامات ما در مقایسه با جان فشانی شهدا و جانبازان ناچیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید