مهاجری: مردم تبریز جلوی خود را گرفتند که داور و مسئولان را نزدند!

سرمربی ماشین سازی باز هم به عملکرد داور دیدار تیمش اعتراض کرد.

مهاجری: مردم تبریز جلوی خود را گرفتند که داور و مسئولان را نزدند!

به گزارش خبرنگاران، رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی پس از شکست تیمش برابر پدیده در هفته پایانی لیگ برتر گفت: بابت یک فصل کوشش به بازیکنان و طرفداران خسته نباشید می گویم. می توانستیم در مقاطعی بهتر باشیم اما کم کاری نکردیم. ما تمام کوششمان را انجام دادیم اما یکسری از عوامل باعث شد تا نتایجی که می خواهیم را کسب نکنیم.

وی اضافه نمود: تعجب می کنم چرا یک بار داوری به نفع ما رقم نخورد. من برابر تیم سابق و تیم شهر خودم با تمام وجود بازی کردم. ما می خواستیم فوتبال جوانمردانه بازی کنیم اما بستر فوتبال جوانمردانه در ایران مطرح نیست. زمانی که برابر استقلال بازی داریم، داوری اشتباه می نماید. در دیدار برابر پدیده هم داور اشتباه کرد که آن هم به ضرر ماست. در دقیقه 15 که بازی بدون گل بود، روی محسن یوسفی خطایی انجام شد که داور پنالتی نگرفت. بازیکنان تمام توانشان را گذاشتند اما بضاعت ما بیشتر از این نبود.

مهاجری ادامه داد: برای تیمی که 8 هفته قبل ماندنش در لیگ مسجل شده است، نگه داشتن انگیزه کار سختی است اما بازیکنانم با همه توان بازی کردند. دروازه بان پدیده چند واکنش خوب داشت اما گل بدی خوردیم. در این هفته های پایانی 3 گل بد خوردیم. از دخسوس به خاطر گلی که خورد تعجب کردم اما او مثل هفته قبل در چند بازی ما را نجات داد. خستگی فصل در بدن بازیکنان ما ماند زیرا آن ها با تمام وجودشان بازی کردند. وقتی دیدند پدیده شانس قهرمانی دارند، همه مسئولان مشهد به تبریز آمدند. این اتفاقی که در مشهد افتاد، امیدوارم در تبریز هم رخ دهد زیرا ماشین سازی تیم بزرگی است.

سرمربی ماشین سازی گفت: برای داوران احترام زیادی قائلم اما این اشتباه های سریالی باعث شد انگیزه ما کم گردد. می خواستند انگیزه را در ما بکشند زیرا با تیم هایی بازی داشتیم که در جهت قهرمانی بودند و تا حدودی هم پیروز شدند. امیدوارم قدرتمندتر ظاهر شویم. فدراسیون باید طرحی نو در داوری ایجاد کند زیرا این شرایط خسته کننده است. مردم تبریز امروز خویشتن داری کردند که حرفی نزدند. چنین چیزی را در سال 85 در استقلال خوزستان دیدم که به دلیل نتیجه نگرفتن، طرفداران به زمین ریختند و با زدن داور و مسئولان جواب آن ها را دادند که البته حق داشتند. مردم تبریز امروز جلوی خود را به خوبی گرفتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجری: مردم تبریز جلوی خود را گرفتند که داور و مسئولان را نزدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: مردم تبریز جلوی خود را گرفتند که داور و مسئولان را نزدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید