کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در نوار شمالی کشور ، آسمان صاف تا کمی ابری در تهران

به گزارش وبلاگ ایتالیا، امروز یکشنبه 16 شهریور برای بیشتر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می شود و روزهای دوشنبه و سه شنبه در ارتفاعات البرز، سواحل دریای خزر و بخش هایی از استان اردبیل بارش پراکنده باران رخ می دهد.

کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در نوار شمالی کشور ، آسمان صاف تا کمی ابری در تهران

به گزارش وبلاگ ایتالیا به نقل از میزان، کبری رفیعی ضمن اشاره به اینکه روزهای چهارشنبه و پنجشنبه علاوه بر این مناطق همین شرایط جوی را برای بخش هایی از استان های آذربایجان غربی و شرقی داریم، افزود: طی 5 روز آینده برای مناطق شرق و جنوب شرق کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و غبار پیش بینی می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی توضیح داد: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در بخش هایی از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، یزد، شمال اصفهان، جنوب تهران، قم و مرکزی وزش باد به نسبت شدید رخ می دهد که در مناطق مستعد احتمال خیزش گرد و غبار هم وجود دارد.

رفیعی با بیان اینکه از بعد از ظهر فردا تا انتها هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور بین 4 تا 6 درجه کاهش پیدا می کند، اظهار کرد: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و گاهی وزش باد در آن رخ می دهد؛ بیشینه دمای پایتخت امروز 34 درجه است و حداقل دمای فردا صبح آن به 23 درجه سانتی گراد می رسد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در نوار شمالی کشور ، آسمان صاف تا کمی ابری در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در نوار شمالی کشور ، آسمان صاف تا کمی ابری در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید