کلوپ احتمال خرید بازیکن جدید را رد نکرد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، سرمربی قرمزپوشان مرسی ساید، احتمال اضافه شدن یک بازیکن جدید به جمع شاگردانش را رد نمی کند.

کلوپ احتمال خرید بازیکن جدید را رد نکرد

به گزارش وبلاگ ایتالیا و به نقل از ESPN، یورگن کلوپ تأکید کرد اگرچه لیورپول فعلاً روی خرید بازیکن جدیدی تمرکز ندارد، اما نیم نگاهی به بازار دارد تا در صورت ایجاد فرصت خرید مهره ای مناسب نسبت به انجام این کار اقدام کند.

یکی از پست هایی که بحث احتیاج لیورپول برای تقویت آن مطرح شده، سمت چپ خط دفاعی بوده، جایی که اندرو رابرتسون در آن بازی می نماید.

کاپیتان تیم ملی اسکاتلند که یکی از بهترین های لیورپول در فصل گذشته بود، اما او به خاطر عفونتی که ناشی از گزیدگی توسط یک حشره بوده تحت عمل جراحی قرار گرفته است. انتظار می رود که رابرتسون به زودی به تمرینات برگردد و با لیورپول به آمریکا سفر کند اما کلوپ هنوز برای خرید یک ذخیره مناسب برای این بازیکن 25 ساله نیم نگاهی به بازار دارد.

کلوپ گفت: من همواره گفته ام که ما باید به همه چیز فکر کنیم و در نهایت هم ممکن است که هیچ کاری انجام ندهیم اما باید دید چه می گردد. همانطور که خودتان هم می توانید تصور کنید، ما باید تمام چیزهایی که اطراف مان هست را زیر نظر بگیریم. البته ما یک دفاع چپ مانند مورنو را از دست داده ایم و امروز هم شما دو بازیکن جوان را در ترکیب ما می بینید (لاروسی و لوئیز) ضمن اینکه جیمز میلنر هم توانسته در سمت چپ خط دفاعی بازی کند.

کلوپ در بازی تدارکاتی روز گذشته تیمش در خط میانی از آدام لالانا به عنوان یک هافبک دفاعی استفاده کرد و درباره این تصمیمش هم اینگونه توضیخ داد: لالانا از آن دسته بازیکنانی است که می توانند در این پست هم بازی نمایند، پس مسئله ای نیست. تعیین است که او از بازی در این پست خیلی لذت می برد. چیزی که اهمیت دارد، ریتم پیدا کردن بازی او در این پست است و مسلط شدن او روی کارهایی که ذاتاً در انجام شان تبحر دارد، مثل تصاحب توپ در فضاهای بسته، حفظ توپ، پاس دادن آن و این قبیل چیزهاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ احتمال خرید بازیکن جدید را رد نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ احتمال خرید بازیکن جدید را رد نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید