یمن، پیغام انصار الله به مناسبت سالگرد انقلاب سپتامبر، گردهمایی بزرگ مردمی با شعار آزادی و استقلال

به گزارش وبلاگ ایتالیا، دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن با انتشار بیانیه ای، فرارسیدن سالگرد انقلاب 21 سپتامبر را به رهبر انقلاب یمن و مردم این کشور تبریک گفت.

یمن، پیغام انصار الله به مناسبت سالگرد انقلاب سپتامبر، گردهمایی بزرگ مردمی با شعار آزادی و استقلال

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ایتالیا به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه خود فرا رسیدن پنجمین سالگرد انقلاب 21 اکتبر را به سید عبدالملک الحوثی رهبر انقلاب و مردم عزیز و بزرگوار یمن تبریک و تهنیت گفت.

در این بیانیه آمده است: انقلاب 21 سپتامبر تجلی آشکار اراده آزادی خواهی ملت یمن است که ظلم و مزدوری و استبداد را نمی پذیرند.

این بیانیه اضافه کرد: انقلاب 21 سپتامبر صفحه جدیدی در تاریخ جدید یمن است که سرلوحه آن کرامت، حاکمیت، استقلال و ثبات است.

بر اساس این بیانیه، شایسته است که حامیان انقلاب به نبرد آزادیبخش ملی ادامه دهند. این نبرد، نبرد همه اقشار ملت یمن و شهدای پاک آنها است.

گردهمایی بزرگ مردم با شعار آزادی و استقلال

جمع کثیری از اقشار مختلف مردم هم اکنون در میدان باب الیمن در شهر صنعا پایتخت یمن گردهم آمده اند تا عصر امروز در راهپیمایی گسترده به مناسبت پنجمین سالگرد انقلاب 21 سپتامبر تحت شعار آزادی و استقلال شرکت نمایند.

تاکید مفتی یمن بر ادامه مقاومت و مبارزه

همزمان مفتی یمن در پیغام خود بر ادامه مقاومت و مبارزه در برابر متجاوزان تاکید نمود. وی گفت که مستکبران توانستند انقلاب های یمن را در گذشته دور بزنند، اما انقلاب 21 سپتامبر سربلند است و این اجازه را نداد.

مفتی یمن گفت: رسول اکرم (ص) روی ملت ما حساب کرد و ملت ما حقیقتا مدیون دین و انصار الله هستند.

وی اضافه کرد: ما باید در برابر ظلم بایستیم و با کمک و اتکا به خداوند با تجاوزگری مقابله کنیم.

مفتی یمن تاکید نمود: نمی توان به هیچ وجه به رویکرد منافقانه دنیای تکیه کرد. این رویکرد را ما بعد از حمله به شرکت آرامکوی عربستان و محکومیت آن شاهد بودیم.

وی اضافه کرد: درحالی که دنیا منافق در برابر جنایت ها علیه مستضعفان سکوت نموده است، با چه رویی روز قیامت در برابر خداوند حاضر خواهد شد؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یمن، پیغام انصار الله به مناسبت سالگرد انقلاب سپتامبر، گردهمایی بزرگ مردمی با شعار آزادی و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، پیغام انصار الله به مناسبت سالگرد انقلاب سپتامبر، گردهمایی بزرگ مردمی با شعار آزادی و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید