افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت

به گزارش وبلاگ ایتالیا، با حضور وزیر بهداشت و معاونین بهداشت و درمان وزارت بهداشت، سه پروژه درمانی شهرستان شوش شامل مجتمع زنان و زایمان حضرت مریم(س)، بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نظام مافی و کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانیال نبی(ع) شوش به بهره برداری رسید.

افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت

به گزارش وبلاگ ایتالیا، افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت مجتمع زنان و زایمان حضرت مریم(س) بیمارستان نظام مافی شوش با ظرفیت 16 تخت در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر 5 و نیم میلیارد تومان در زمینی با زیربنای 1800 متر مربع ساخته و تجهیز گردیده است.

در این مجتمع، اتاق های عمل، اتاق نوزادان، اتاق زایمان ویژه، اتاق های اختصاصی زایمان و اتاق زایمان ایزوله در راستای حفظ کرامت انسانی مادران باردار وجود دارد.

بخش مراقبت های ویژه ICU بیمارستان نظام مافی شوش در زمینی با زیربنای 300 متر مربع و اعتباری بالغ بر 324 میلیون تومان ساخته و تجهیز گردیده است.

این بخش تا پیش از این، 4 تخت داشت که 4تخت جدید دیگر نیز به ظرفیت آن اضافه شد. کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی حضرت دانیال نبی(ع) شوش که با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 400 میلیون تومان در زمینی با زیربنای 2000 متر مربع در سه طبقه ساخته و تجهیز گردیده است.

در این کلینیک، خدمات تخصصی و فوق تخصصی در رشته های قلب، داخلی، اطفال، زنان، گوش، حلق و بینی، کلیه و مجاری ادراری و ارتوپدی ارائه می گردد.

به گزارش وبدا، وزیر بهداشت همچنین از پروژه ساخت بیمارستان 160 تختخوابی شوش بازدید و بر تسریع در تکمیل این پروژه تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید