امامعلی: زیاد به آقای گلی لیگ برتر فکر نمی کنم، گل نخوردن پیکان به اندازه گل زدن من ارزش داشت

به گزارش وبلاگ ایتالیا، برای فراز امامعلی، مهاجم تیم فوتبال پیکان گل نخوردن تیمش در دیدار مقابل سایپا بیش از گلزنی او اهمیت داشته است.

امامعلی: زیاد به آقای گلی لیگ برتر فکر نمی کنم، گل نخوردن پیکان به اندازه گل زدن من ارزش داشت

فراز امامعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ایتالیا با اشاره به پیروزی تیمش مقابل سایپا گفت: این بازی حساسیت های خاص خودش را داشت. دربی خودروسازان معمولاً برای مدیران دو تیم، مدیران کارخانه و کارگران زحمتکش ایران خودرو و سایپا مهم است. از طرفی بازیکنان دو تیم نیز کمی با هم کری دارند. در کل خوشحالم که در این بازی مهم سه امتیاز را گرفتیم. در واقع این یک بازی شش امتیازی برای ما بود که توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

مهاجم تیم فوتبال پیکان تأکید کرد: در این بازی دو تیم خیلی کم به هم فرصت گلزنی دادند، اما تیم ما بهتر بازی کرد و فرصت های بهتری هم داشت. با تمام احترامی که برای سایپا و آقای صادقی سرمربی این تیم قائل هستم، باید بگویم که این تیم مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت.

امامعلی که در این بازی تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند، در پاسخ به این پرسش که آیا به کسب عنوان آقای گلی فکر می کنی؟، گفت: خوشحالم که گل زدم و مهم این بود که تیمم برنده شود. راستش را بخواهید زیاد به آقای گلی فکر نمی کنم و دوست دارم در وهله اول تیمم نتیجه بگیرد. طبیعی است که دوست دارم برای تیمم گل بزنم و پاس گل بدهم. دوست دارم برای پیکان بازیکن تأثیرگذاری باشم.

مهاجم پیکان در سرانجام شرح داد: امسال تیم خیلی خوبی داریم و هدف مان این است که در سرانجام لیگ جزو بالانشین ها باشیم. ما نیاز به دو سه برد پیاپی داریم و امیدوارم در بازی های بعدی هم نتایج خوبی بگیریم. خوشبختانه تیم ما در بازی با سایپا هم گلی دریافت نکرد و این نشان از پیشرفت مان دارد. گل نخوردن تیم در این بازی برای من اندازه گلی که زدم ارزش داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امامعلی: زیاد به آقای گلی لیگ برتر فکر نمی کنم، گل نخوردن پیکان به اندازه گل زدن من ارزش داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامعلی: زیاد به آقای گلی لیگ برتر فکر نمی کنم، گل نخوردن پیکان به اندازه گل زدن من ارزش داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید