آنالیز حال روز کرونا در طبیب

به گزارش وبلاگ ایتالیا، طبیب این هفته بیماری های مختلف بویایی، شنوایی و همچنین بیماری های روان را در ارتباط با کرونا آنالیز می نماید.

آنالیز حال روز کرونا در طبیب

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ایتالیا به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه طبیب امروز شنبه 11 مرداد میزبان متخصص گوارش و کبد خواهد بود و موضوع پیشگیری از ریفلاکس را آنالیز خواهد نمود و همچنین پزشک متخصص و جراح کلیه با موضوع کرونا و تاثیر آن بر کلیه ها مهمان طبیب خواهد بود.

طبیب که هر روز پذیرای یک پزشک و تخصص ویژه است و یک موضوع پزشکی خاص را آنالیز می نماید فردا یکشنبه 12 مرداد با حضور متخصص بیماری های عفونی موضوع آخرین تحولات مربوط به کرونا را پیگیری خواهد نمود و همچنین کارشناس طب ایرانی با حضور در طبیب به پرسش های مخاطبان پاسخ خواهد داد.

این برنامه همچنین در روز دوشنبه 13 مرداد دکتر متخصص گوش و حلق و بینی، موضوع کرونا و اثرات آن بر شنوایی و بویایی و پزشک متخصص و جراح ارتوپدی، موضوع پیشگیری از دیسک کمر و جراحی دیسک کمر را میزبانی خواهد نمود.

طبیب همچنین در روز سه شنبه 14 مرداد پذیرای پزشک روانشناس با موضوع پیشگیری از بیماری های حوزه روان در ایام کرونا و نیز کارشناس طب ایرانی با موضوع پیشگیری از بیماری های عفونی با استفاده از طب ایرانی خواهد بود؛ و در چهارشنبه 15 مرداد فوق تخصص و جراح کبد و گوارش با موضوع جلوگیری از ابتلا به کبد چرب و پیوند کبد میهمان این برنامه خواهد بود.

آیتم ورزش در خانه، بخش معرفی دمنوش ها و غذا های ارزان و پر خاصیت، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسایل روز پزشکی و نگاهی آماری به شرایط کرونا در کشور از دیگر بخش های هر قسمت طبیب است.

این برنامه مصاحبه محور با هدف اطلاع رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته های مختلف پزشکی است که به تهیه کنندگی علی زاهدی فراوری شده و اجرای آن بر عهده پیمان طالبی است.

طبیب به تهیه کنندگی علی زاهدی هر روز از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 11 صبح به مدت 60 دقیقه بصورت زنده از آنتن شبکه سه مهمان پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آنالیز حال روز کرونا در طبیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز حال روز کرونا در طبیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید