بیمارستان موقت در روانسر راه اندازی می گردد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر بهداشت با راه اندازی بیمارستان موقت در روانسر تا زمان ساخته شدن بیمارستان اصلی این شهر اطلاع داد.

بیمارستان موقت در روانسر راه اندازی می گردد

به گزارش ؛ آرش لهونی نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ملاقات خود با وزیر بهداشت گفت: در این ملاقات مطالبات مردم منطقه اورامانات مطرح شد که یکی از آن ها تسریع در فرایند ساخت بیمارستان اصلی شهرستان روانسر بود.

او اعلام کرد: با توجه به زمانبر بودن عملیات ساخت بیمارستان اصلی، بیمارستان موقت در دستور کار نهاده شد و مقرر شد راه اندازی گرددمقرر شده چارت سازمانی این بیمارستان موقت ابلاغ گردد و کادر درمان شامل نیروی متخصص، پزشک متخصص و عمومی و پرستار و سایر نیرو های مورد احتیاج آن به کارگیری شوند.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: مقرر شد تجهیزات لازم بیمارستان موقت تأمین گردد که مورد موافقت وزیر بهداشت نهاده شد و دستور پیگیری موضوع را صادر کرند.

او با اشاره به دیگر موضوعات مطرح شده در این ملاقات گفت: مقرر شد دستگاه سیتی اسکن در اسرع وقت برای پاوه ارسال گردد و همچنین دستور اعزام متخصص سونوگرافی خانم، متخصص زنان و زایمان و متخصص چشم پزشکی برای جوانرود ابلاغ شد.

لهونی اضافه نمود: برطرف مشکل و آغاز مجدد عملیات اجرایی بیمارستان در حال ساخت ثلاث باباجانی و تقویت بیمارستان موقت فعلی نیز از دیگر درخواست ها در این ملاقات بود.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بیمارستان موقت در روانسر راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان موقت در روانسر راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید