خبرنگاران پیروانی: دوست داریم تکلیف قهرمان در زمین تعیین گردد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، تهران- خبرنگاران- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانم که فوتبال چه مسئله ای ایجاد می نماید که اجازه برگزاری آن را نمی دهند. من به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس اعلام می کنم که ما دوست داریم قهرمان، در زمین بازی تعیین گردد.

خبرنگاران پیروانی: دوست داریم تکلیف قهرمان در زمین تعیین گردد

افشین پیروانی در جریان یک گفت وگوی رادیویی در مورد تصمیم وزارت ورزش در رابطه با ممنوعیت جذب بازیکن خارجی در سرخابی ها گفت: دلیل تصمیم وزارت ورزش، این بوده است که یکسری بازیکن بی کیفیت بدون گذر کردن از هیچ فیلتری وارد لیگ ایران شده و بدون رزومه قوی و بازی ملی و حتی یک دقیقه بازی در تیم خود با شکایت در فیفا خواهان دریافت مبالغ قرارداد خود شده اند. به نظر من راه حل این است که ما باید از کشورهای صاحب سبک بازیکن بیاوریم و به جای اینکه چند بازیکن بی کیفیت جذب کنیم، یک یا دو بازیکن با کیفیت به خدمت بگیریم که دارای بازی ملی باشند.

وی اضافه کرد: اگر قرار است بازیکن خارجی ممنوع گردد، باید برای همه تیم ها باشد در غیر این صورت باعث تضعیف استقلال و پرسپولیس می گردد زیرا این تیم ها نیز برای مقابله با حریفان آسیایی مانند دیگر نمایندگان کشورمان نیازمند بازیکن باکیفیت خارجی هستند تا بتوانند از حق ایران در آسیا دفاع نمایند.

افشین پیروانی در مورد اینکه در جلسه امروز (دوشنبه) ستاد مبارزه با کرونا، فعلا تصمیمی در رابطه با برگزاری بازی های فوتبال اتخاذ نشده است، گفت: الان سخنگوی محترم دولت فرمودند که مدارس از بیست و هفتم اردیبهشت باز می گردد و آرایشگاه ها و رستوران ها نیز همینطور. من نمی دانم که فوتبال چه مسئله ای ایجاد می نماید که اجازه برگزاری آنرا نمی دهند.

وی اضافه کرد: اگر لیگ سال جاری ادامه پیدا نکند، فصل بعد هم نمی توانیم مسابقات را برگزار کنیم آنوقت مربیان و بازیکنان باید دنبال شغل دیگری باشند. در تمام جامعه و برای همه مشاغل امنیت و سلامت برقرار است اما این وسط فقط فوتبال خطر دارد؟!

مدیر تیم پرسپولیس همچنین در مورد هجمه برای تعطیلی لیگ گفت: من به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس اعلام می کنم که ما دوست داریم قهرمان، در زمین بازی تعیین گردد. ما هم می گوییم اول سلامت مردم. آنهایی که قرار است برای ادامه لیگ تصمیم بگیرند، متأسفانه به یکسری تیم ها وابستگی دارند.

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد: ما در مردادماه بازی های جام باشگاه های آسیا را در پیش داریم. مگر می گردد از اسفندماه تمرین ننموده و بدون بازی محبت آمیز به مصاف حریفان آسیایی خودمان برویم؟

پیروانی توضیح داد: تمرینات هم آغاز گردد، هر روز یک تیم برای ایجاد تنش، اعلام می نماید که یکی از بازیکنان، مربی یا ماساژورش مبتلا به کرونا و بستری شده است.

وی در سرانجام گفت: اگر سال جاری فوتبال تعطیل گردد سال دیگر هم باید این اتفاق بیافتد و مسوولین باید به فکر رشته ای باشند که جایگزین فوتبال نمایند.

پیروانی همچنین با حضور در باشگاه با مهدی رسول پناه مدیرعامل سرخ پوشان جلسه ای را برگزار کرد. وی در این نشست پیگیر شرایط مطالبات بازیکنان شد و شواهد حاکی از آن است که رسول پناه به وی اعلام نموده به زودی با عقد قرارداد با کارگزار، مشکل اقتصادی اعضای تیم حل می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پیروانی: دوست داریم تکلیف قهرمان در زمین تعیین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیروانی: دوست داریم تکلیف قهرمان در زمین تعیین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید