فرصت یک ماهه اروین تمام شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، لی اروین مهاجم اسکاتلندی که در میانه راه به تراکتورسازان اضافه شد، بعد از دیدار با ذوب آهن اصفهان که 3 گل برای سرخپوشان تبریزی به ثمر رساند برای استراحت به کشورش رفت و دیگر از آن موقع به ایران برنگشت.

فرصت یک ماهه اروین تمام شد

اروین وقتی با اعتراض تراکتورسازان روبرو شد افسردگی و گواهی پزشک خود را بهانه کرد و برای مسئولان باشگاه تبریزی فرستاد. در این گواهی ذکر شده بود که اروین باید یک ماه استراحت مطلق کند.

از این رو مسئولان تراکتور در همان زمان اعلام کردند که بیماری او باید به تایید پزشکان تیم برسد و این گواهی پزشک را قبول ندارند. همچنین آنها به فدراسیون جهانی فوتبال نامه نوشتند و موضوع اروین را اعلام کردند.

حالا در شرایطی که یک ماه استراحت مطلق اروین به گفته خودش، به انتها رسیده گفته می شود او نیز با مسئولان تراکتورسازی به توافق می رسد و برمی شود. چند روز پیش آنتونی استوکس دیگر مهاجم خارجی تراکتور با مسئولان این باشگاه توافق کرد و قرار است هفته آینده برای حضور در تمرینات به ایران بیاید و حالا در صورتی که اروین نیز با تراکتوری ها توافق کند، محتمل است با در نظر دریافت یک جریمه راهی تهران شود و بار دیگر کارش را با سرخپوشان تبریزی شروع کند.

باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره لی اروین و باشگاه تراکتورسازی رخ می دهد.

11

منبع: ایران ورزشی

به "فرصت یک ماهه اروین تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت یک ماهه اروین تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید