مدیر تیم گل گهر: پاشازاده نمی تواند با تهمت زدن نقص فنی اش را پنهان کند، مگر بیماریم که بی جهت بگوییم کرونا گرفته ایم؟!

به گزارش وبلاگ ایتالیا، مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان با انتقاد از اظهارات اخیر سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: پاشازاده نمی تواند با این حرف ها نقص فنی خود را پنهان کند.

مدیر تیم گل گهر: پاشازاده نمی تواند با تهمت زدن نقص فنی اش را پنهان کند، مگر بیماریم که بی جهت بگوییم کرونا گرفته ایم؟!

حیدر افسری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ایتالیا، درباره صحبت های مهدی پاشازاده علیه این باشگاه گفت: متاسفانه پاشازاده در هر تیمی که حضور دارد از این الفاظ استفاده می نماید. چطور ما بازی کثیفی آغاز کردیم که مجبور شدیم از دروازه بان 17 ساله تیم مان روی نیمکت استفاده کنیم؟ مگر بیمار هستیم که این کار را انجام دهیم؟ از 9 بازیکن ذخیره ما 6 بازیکن عضو تیم پایه ما بودند.

وی اضافه کرد: اگر فراهانی مصدوم می شد مجبور بودیم از دروازه بان 17 ساله استفاده کنیم که اصلا اسمش در لیست ما هم نبود. جا دارد از سهیل مهدی تشکر کنم که اجازه داد این بازیکن را به لیست مان اضافه کنیم. در 48 ساعت قبل از بازی من دو ساعت هم نخوابیدم. به طور کامل با دکتر هراتیان در تماس بودیم و به محض اینکه تست تیم ما مثبت شد با ایشان تماس گرفتیم و او گفت کار اخلاقی را انجام دهید. ما هم همین کار را کردیم و در همان لحظه بازیکنانی که تست شان مثبت شده بود را از تیم جدا کردیم.

مدیر تیم گل گهر گفت: متاسفانه پاشازاده به جای اینکه به مسائل فنی برسد، به هر تیمی که می رود این حرف ها را می زند. لیست بازیکنان کرونایی ما موجود است و اگر پاشازاده شک دارد می تواند به سازمان لیگ برود و این لیست را ببیند. در روز بازی هم افسر ایفمارک در استادیوم حضور داشت و پاشازاده دید که لیست ما را آنالیز می نماید تا افراد کرونایی وارد استادیوم نشوند. تیم ما هر 10 روز یکبار تست کرونا می دهد، کدام تیم این کار را انجام داده است؟ جزو معدود تیم هایی هستیم که وقتی تست مان مثبت شد خودمان اعلام کردیم. من برای تیم شاهین احترام قائلم ولی پاشازاده نمی تواند با این تهمت ها نقص فنی خود را پنهان کند.

افسری در خصوص دلیل جدایی پیروز قربانی از کادرفنی گل گهر بیان کرد: قربانی خودش تصمیم گرفت از کادرفنی جدا گردد و دلیل دیگری نداشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدیر تیم گل گهر: پاشازاده نمی تواند با تهمت زدن نقص فنی اش را پنهان کند، مگر بیماریم که بی جهت بگوییم کرونا گرفته ایم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تیم گل گهر: پاشازاده نمی تواند با تهمت زدن نقص فنی اش را پنهان کند، مگر بیماریم که بی جهت بگوییم کرونا گرفته ایم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید