مسعود سلطانی فر: امیدوارم تیم ملی قهرمان آسیا گردد، برای ملی پوشان پیش بینی پاداش نموده ایم

به گزارش وبلاگ ایتالیا، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد، تیم ملی فوتبال کشورمان قهرمان جام ملت های 2019 آسیا گردد.

مسعود سلطانی فر: امیدوارم تیم ملی قهرمان آسیا گردد، برای ملی پوشان پیش بینی پاداش نموده ایم

به گزارش وبلاگ ایتالیا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره بحث حضور زنان در ورزشگاه ها گفت: این کار در ورزشگاه های مختلف احتیاج به ورودی مجزا، معبر و مکان مجزا و سرویس و خدمات مجزا دارد. همه این امکانات در ورزشگاه های مختلف وجود دارد و یا در کوتاه ترین زمان ممکن قابل فراهم کردن است.

وی اضافه نمود: شورای عالی انقلاب فرهنگی در نیمه دوم سال 84 مصوبه ای داشت که دوستان دستگاه قضایی به آن اشاره می کردند که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی حکم قانون را دارد. در جلسه ای که دو هفته قبل داشتیم، اعضای کمیسیون فرهنگی و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی این موضوع را مطرح کردند و دبیر شورا قول داد که تجدیدنظری در این ارتباط صورت گیرد. شرایط امروز با گذشته متفاوت است و خوشبختانه نظام این امکان را فراهم نموده که زنان در همه مکان ها و مناسبت ها و رویدادها حضور داشته باشند. دلیلی ندارد که این امکان را برای زنان در ورزشگاه ها و امکان ورزشی فراهم نکنیم، البته با رعایت همه مسائل شرعی و فرهنگی.

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: زیرساخت ها در این ارتباط کاملاً فراهم است و مسئله ای برای ورودی مجزا، معبر و مکان مجزا و سرویس و خدمات مجزا نداریم. امیدواریم با گزارشی که برای دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال نموده ایم، کارهای کارشناسی در این ارتباط انجام و این مصوبه اصلاح گردد. امیدواریم که به مرور با فراهم شدن شرایط در مکان های مختلف ابتدا در بازی های ملی این موضوع را فراهم کنیم.

سلطانی فر در رابطه با عملکرد تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا گفت: تیم خیلی خوبی داریم و آغاز خوبی هم در این رقابت ها داشتیم. امیدوارم در بازی های باقیمانده هم نتایج خوبی بگیرند.

وی اضافه نمود: تیم ملی از حمایت همه ملت و دست اندرکاران ورزش برخوردار است و امیدواریم با همین حمایت ها، هماهنگی ها و عزم و اراده بتوانیم تا فینال این مسابقات پیش برویم.

وزیر ورزش و جوانان در رابطه با اینکه اختلاف کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ، سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس در جام ملت های آسیا هم ادامه دار شده و آیا وزارت ورزش قصد ندارد تذکری به این افراد بدهد، اضافه نمود: بهتر است که همه انرژی را صرف حمایت از تیم ملی مان بکنیم و امیدوارم بتوانیم قهرمان شویم.

سلطانی فر در مورد پاداش ملی پوشان در صورت موفقیت هم گفت: برای تیم ملی پیش بینی پاداش کردیم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که آیا قصد سفر به امارات برای دیدن بازی تیم ملی فوتبال ایران را دارید؟، توضیح داد: امیدوارم در مراحل بعدی کنار تیم باشیم. تا الان همیشه در کنار تیم بوده ام و کوشش می کنم که باز هم کنار تیم ملی باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مسعود سلطانی فر: امیدوارم تیم ملی قهرمان آسیا گردد، برای ملی پوشان پیش بینی پاداش نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود سلطانی فر: امیدوارم تیم ملی قهرمان آسیا گردد، برای ملی پوشان پیش بینی پاداش نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید