ناصر محمدخانی: پرسپولیس در نیمه اول خوب بود در نیمه دوم بد، جبران نتیجه بازی رفت شدنی است

به گزارش وبلاگ ایتالیا، ناصر محمدخانی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان می توانند نتیجه بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا را جبران نمایند، به شرطی که در استادیوم آزادی گلی دریافت ننمایند.

ناصر محمدخانی: پرسپولیس در نیمه اول خوب بود در نیمه دوم بد، جبران نتیجه بازی رفت شدنی است

ناصر محمدخانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ایتالیا درباره شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول خوب بودند، اما در نیمه دوم بد بازی کردند. متأسفانه پاس های اشتباهی از سوی بازیکنان داده می شد و سانترهای خوبی نداشتند. تیم ژاپنی فشار آورده بود و توانست دو گل به ثمر برساند. آنها زمانی نداشتند و به همین خاطر باید در زمین خودشان کار را تمام می کردند. همین مسئله باعث شد فشار زیادی بیاورند و به گل برسند.

وی با اشاره به برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آزادی توضیح داد: می توان نتیجه رفت را جبران کرد، اما کار سختی داریم. پرسپولیس باید سه گل بزند و گلی دریافت نکند. ای کاش با نتیجه یک بر صفر یا 2 بر یک شکست می خوردیم. در بازی برگشت، باید گل نخوریم، چون اگر این اتفاق بیفتد، دیگر کار سخت می گردد. جبران بازی رفت شدنی است، به شرطی که گل نخوریم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام نمود: اگر پرسپولیس یک گل در ژاپن می زد، نتیجه عالی می شد. در تهران باید در نیمه نخست یک گل بزنیم تا بتوانیم به فکر جبران باشیم. اگر پرسپولیس به مانند نیمه اول برابر کاشیما بازی کند، می توانیم نتیجه بگیریم. متأسفانه ارسال از کناره ها نداشتیم و درصد اشتباهات ما بیشتر از حریف بود. با این وجود، امیدوارم در تهران نتیجه را جبران نموده و قهرمان آسیا شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناصر محمدخانی: پرسپولیس در نیمه اول خوب بود در نیمه دوم بد، جبران نتیجه بازی رفت شدنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناصر محمدخانی: پرسپولیس در نیمه اول خوب بود در نیمه دوم بد، جبران نتیجه بازی رفت شدنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید