هدف گذاری برای 999 برج تهران

به گزارش وبلاگ ایتالیا، مهدی داوری در جمع خبرنگاران گفت: تهران 999 برج بالای 12 طبقه دارد که ما برای آنها محتوای آموزشی ویژه در نظر گرفته ایم.

هدف گذاری برای 999 برج تهران

وی افزود: ساکنان این برج ها برای ایمنی بیشتر نیاز است که مسائلی را به طور جد مدنظر قرار دهند. به عنوان مثال ممکن است این برج ها پله فرار مناسب داشته باشند اما بسیار شاهدیم که در ورودی آنها قفل است و یا برخی جاها این پله ها تبدیل به انباری شده است. لذا در زمان حادثه هیچ کارایی ای ندارند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی یادآور شد: ما این محتوای آموزشی را ابتدا برای پیشگیری از حادثه طراحی کردیم و در گام دوم عنوان کردیم که اگر برجی آتش گرفت چه کاری باید انجام دهیم.

داوری در پاسخ به سوال وبلاگ ایتالیا درباره برج های ناایمن تهران نیز خاطرنشان کرد: هدف ما تعطیل کردن این مجموعه ها نیست؛ قصد ما اصلاح وضعیت موجود است تا همه ساختمان ها به شرایط بهینه از نظر ایمنی برسند. اما اگر به این نقطه برسیم که ساختمانی پر خطر است و ادامه این روند ممکن است جان شهروندان را به خطر بیندازد از پلمب برج واهمه نداریم.

وی افزود: پلاسکو تجربه تلخی بود که خطر برج های ناایمن را برای همه باورپذیر کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی در پاسخ به سوال دیگری درباره ممنوعیت واردات خودروهای آتش نشانی گفت: متأسفانه ماشین های آتش نشانی نیز در گروه چهار قرار گرفت لذا جلوی واردات آنها گرفته شد.

وی گفت: با این حال از شهردار تهران تشکر می کنیم که با حضور در کابینه، طرح موضوع و همراهی وزیر صنعت زمینه ای را ایجاد کرده که بتوانیم گروه خود را تغییر داده و مشکلات مرتفع شود.

منبع: mehrnews.com

به "هدف گذاری برای 999 برج تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف گذاری برای 999 برج تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید