کی روش: بعضی ها می خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه نمایند

به گزارش وبلاگ ایتالیا، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پیامی به حواشی و اتفاقات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

کی روش: بعضی ها می خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه نمایند

به گزارش وبلاگ ایتالیا، کارلوس کی روش در پیغامش آورده است: این بسیار ناراحت نماینده است که بعضی از منابع همچنان با پافشاری در کوشش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را با گذاشتن حرف هایی در دهان من و نسبت دادن کارهایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده ام، گمراه نمایند. این کوششی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل طرفداران فوتبال ایران است.

وی در پیغام خود خاطر نشان نموده است: همان گونه که شما متوجه هستید من تنها می توانم مسئولیت کامل را برای صحبت ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال از حضور در ایران، اخلاق مداری حرفه ای من در کار و در زندگی، نتایج و دستاوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است، ولی هیچ شخص و یا هیچ چیزی نمی تواند احترام و تعهد من را به طرفداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران به هم بزند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پیغامش همچنین تصریح نموده است: آینده برای من زمان حالِ من است و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوهای خود را عملی کنم، با همکاری اعضای کادرم که وظایف شان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام می دهند و بازیکنانم که عاشق آنها هستم و تحسین شان می کنم و همین طور طرفداران فوتبال ایران که همواره برای آنها احترام خاصی قائل بوده ام و به آنها افتخار می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کی روش: بعضی ها می خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: بعضی ها می خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید