بچه ها مبتلا به سرطان پیتزا پختند

به گزارش وبلاگ ایتالیا به نقل از روابط عمومی محک، به مناسبت هفته داوطلبان محک و روز جهانی داوطلب، ژوزپه پلوسو سرآشپز ایتالیایی در محک حاضر شد و به همراه داوطلبان و بچه ها مبتلا به سرطان پیتزای ایتالیایی پخت.

بچه ها مبتلا به سرطان پیتزا پختند

در این مراسم که با همراهی سفارت ایتالیا برگزار گشت، بچه ها محک به همراه والدین خود خمیر درست کردند و پخت یک پیتزای ایتالیایی با مواد مورد تأیید کارشناسان تغذیه بیمارستان محک را تجربه کردند.

گرچه پیتزایی با زیتون، روغن زیتون، سس گوجه و پنیر، بدون سوسیس و کالباس برای بچه ها محک ظاهری ناآشنا داشت اما پس از آماده شدن پیتزا همه با اشتها خوردند و گفتند که پیتزای بسیار خوشمزه ای است.

یکی از هنرمندان هنرهای آئینی - سنتی به صورت داوطلبانه به همراه مبارک در این مراسم حاضر شد و سپس به بخش های مختلف بیمارستان سر زد تا لحظات شادی را برای بچه ها مبتلا به سرطان رقم بزند.

مؤسسه خیریه محک همواره در تلاش است تا با بهره مندی از تخصص و همراهی کارکنان، داوطلبان و پزشکان خود، فرایند درمان بچه ها مبتلا به سرطان را تسهیل نماید تا آنها شادمانه تر روزهای سخت درمان را سپری کنند.

محک از ابتدای فعالیت تاکنون از حضور داوطلبان در کنار کارکنان بهره برده است و در حال حاضر بالغ بر 1000 داوطلب فعال در این سازمان حضور دارند.

براساس گزارش عملکرد سالانه محک، کار داوطلبان در سال 1394 با بیش از 145 هزار ساعت فعالیت با رشد 3/25 نسبت به سال 1393 همراه بوده است که این امر نشان از توجه یاوران و نیکوکاران به فعالیت داوطلبانه دارد.

محک در هفته جهانی داوطلب، قدردان همه داوطلبانی است که با در اختیار قرار دادن زمان، تخصص و دانش حرفه ای خود از بچه ها مبتلا به سرطان حمایت می کنند و امیدوار است با گسترش فعالیت های داوطلبانه، زمینه ترویج فرهنگ نوع دوستی فراهم شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بچه ها مبتلا به سرطان پیتزا پختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچه ها مبتلا به سرطان پیتزا پختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید