شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا باقی ماند ولی از انوک رفت، رحیمی: اجلاس با کناره گیری وی به چالش کشیده شد

به گزارش وبلاگ ایتالیا، شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا در سمت خود باقی ماند. - اخبار ورزشی -

شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا باقی ماند ولی از انوک رفت، رحیمی: اجلاس با کناره گیری وی به چالش کشیده شد

اصغر رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ایتالیا ، در خصوص نشست سالیانه اتحادیه کمیته های ملی المپیک (ANOC) گفت: امروز قبل از ظهر وقتی شیخ احمد در نشست انوک کناره گیری خود را اعلام و با توماس باخ محل را ترک کرد، کشورها به خصوص آسیایی ها و آفریقایی ها اعتراض کردند که مسئله شخص احمد شخصی است و وی باید در پست خود باقی بماند.همین مسئله جلسه را به چالش کشاند.

وی در ادامه اضافه نمود: بعد از صرف ناهار شیخ احمد در جلسه حضور یافت و گفت از کسانی که از من حمایت کردند تشکر می کنم ولی ترجیح می دهم 6 ماه تا یک سال نباشم تا اینکه قدرتمند تر برگردم .

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و نماینده ایران در اجلاس انوک یادآور شد: بعد از این اتفاقات همه رای دادند و نایب رئیس بخش اقیانوسیه انوک به عنوان سرپرست موقت انتخاب شد تا تکلیف رئیس بعدا معین گردد. همچنین قرار شد شیخ احمد در سمت خود در شورای المپیک آسیا باقی بماند.

وی در سرانجام گفت: در این نشست آمریکایی ها گزارشی را درباره بازی های ساحلی ارائه کردند و این بازی ها پابرجاست. المپیک جوانان 2018| شیخ احمد: اگر کناره گیری رؤسای فدراسیون بازنشسته و معرفی فرد جدید در سیستم دموکراتیک باشد, مشکل خاصی نیست

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا باقی ماند ولی از انوک رفت، رحیمی: اجلاس با کناره گیری وی به چالش کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا باقی ماند ولی از انوک رفت، رحیمی: اجلاس با کناره گیری وی به چالش کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید