لیگ NBA، بروکلین و فیلادلفیا حریفان خود را شکست دادند

به گزارش وبلاگ ایتالیا، در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم های بروکلین نتس و فیلادلفیا سونی سیکسرز حریفان خود را شکست دادند.

لیگ NBA، بروکلین و فیلادلفیا حریفان خود را شکست دادند

به گزارش وبلاگ ایتالیا، در دیدارهای صبح امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم های بروکلین نتس و فیلادلفیا سونی سیکسرز بر میزبانان خود غلبه کردند.

بروکلین در سالن فیسرو فوروم با نتیجه 133 بر 128 میلواکی باکس را شکست داد تا تعداد پیروزی و شکست های این تیم در عدد 40 مساوی گردد. یانیس آنتتوکنمپو و پائو گسول، غایبان نامدار میلواکی در این بازی بودند.

در بازی دیگری که در سالن یونایتد سنتر شهر شیکاگو برگزار گردید، تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز با نتیجه 116 بر 96 شیکاگو بولز را شکست داد.

در سرانجام بازی های امروز، میلواکی باکس با 59 پیروزی و 21 شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز نیز با 54 پیروزی و 24 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

میلواکی باکس، تورونتو رپتورز، فیلادلفیا سونی سیکسرز، بوستون سلتیکس و ایندیانا پیسرز از کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز، دنور ناگتس، هیوستون راکتس، پورتلند تریل بلیزرز، یوتا جز، لس آنجلس کلیپرز، سان آنتونیو اسپرز و اوکلاهماسیتی تاندر از کنفرانس شرق، تیم هایی هستند که حضور خود را در پلی آف مسجل نموده اند. در حالی که تیم ها حداکثر 3 بازی دیگر تا سرانجام فصل قانونی فاصله دارند هنوز تکلیف صعود 3 تیم از کنفرانس غرب به مرحله پلی آف تعیین نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ NBA، بروکلین و فیلادلفیا حریفان خود را شکست دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ NBA، بروکلین و فیلادلفیا حریفان خود را شکست دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید