5 دلیل برای این که نباید iPadOS یا iOS 13 را نصب کنید

چند روزی است که دومین نسخه بتای IOS13 منتشر شده است و در نتیجه بسیاری از کاربران مایلند این نسخه را دانلود و استفاده نمایند اما در ادامه به آنالیز 5 دلیل می پردازیم تا به شما کاربران IOS هشدار دهیم شاید برای شما زود باشد که این نسخه آزمایشی را دانلود کنید. گرچه در نهایت انتخاب با شما است.

5 دلیل برای این که نباید iPadOS یا iOS 13 را نصب کنید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نسخه بتای عمومی iPadOS و iOS 13 در دسترس قرار گرفته اند و بسیاری از افراد مشتاق این نسخه هستند اما جالب است بدانید که واژه تست کلمه کلیدی این نسخه است، درواقع گرچه شما می توانید آیفون یا آیپاد خود را به نسخه جدید سیستم عامل آزمایشی به روز رسانی کنید اما این به این معنی نیست که شما باید با اطمینان از این سیستم عامل بهره ببرید.

اشکالاتی وجود خواهد داشت

پیدا کردن اشکالات در نسخه های آزمایشی موضوعی عادی است و در نسخه دوم بتای IOS13 نیز قطعا اشکالاتی وجود خواهد داشت. برای مثال، شماری از مسائل مربوط به iCloud وجود دارد که شامل مواردی نظیر نادرست بودن وضعیت فعلی فایلها در آیفون و عدم دسترسی کاربران به پوشه ها می گردد. از دیگر مسائل می توان به بعضی ایرادات باز شدن برنامه ها یا عدم امکان حذف و نصب برنامه های جدید اشاره نمود.

فقدان ویژگی های وعده داده شده

اپل در طول WWDC 2019 تعداد زیادی از موارد جدید را خاطرنشان کرد، اما آنچه در حال حاضر درنسخه بتا وجود دارد و آنچه که در پاییز منتشر خواهد شد، دو چیز بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، در نسحه جدید Find My حتی وقتی آیفون در حالت آفلاین است قابل پیدا کردن است، اما در نسخه بتا خبری از قابلیت های آفلاین جدید نیست.

احتیاج به شارژ باتری مکرر

یکی از مهمترین مواردی که باعث می گردد نسبت به نسخه بتا IOS13 دچار تردید شویم این است که این نسخه باعث اختلال در شارژ باتری گوشی شما می گردد. یعنی باعث می گردد مجبور باشید بیش از حد رایج گوشی خود را شارژ کنید. بنابراین باعث می گردد قادر به صرفه جویی در مصرف باتری آیفون خود نباشید.

برگشتن آسان نیست

هنگامی که نسخه بتای عمومی را نصب کردید بد نیست بدانید که دیگر نمی توانید به نسخه رسمی iOS بازگشت. این موضوع نمی تواند انجام گردد، مگر آن که کلا نسخه نصب شده را حذف و مجددا به نسخه پیشین باز گشت که فرایندی وقت گیر و مشکل زا است. شاید بهتر باشد پیش از نصب نسخه جدید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ممکن است همه برنامه های شما پشتیبانی نشوند

محتمل است با نصب نسخه بتا IOS13 بعضی از برنامه های شما به درستی کار نکند.به عنوان مثال یک مسئله که جدیدا کشف شده این است که کاربران جیمیل با مسائلی در بارگیری صفحات خود رو به رو می شوند یا بعضی از افراد در باز کردن استوری های اینستاگرام خود به مشکل برمی خورند.

منبع: انتخاب

به "5 دلیل برای این که نباید iPadOS یا iOS 13 را نصب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 دلیل برای این که نباید iPadOS یا iOS 13 را نصب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید