طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران 573 میلیارد ریال تسهیلات در بخش اصناف قم تخصیص یافت

قم - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای امسال تا انتها دی ماه در حوزه اصناف، 573 میلیارد ریال تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شده است.

7 اسفند 1399

بسته ویژه صادراتی به شرکت&zwnjهای خلاق تعلق گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکت های خلاق محصولات خاصی فراوری می نمایند که صادرات آنها نیز نیازمند تبحر و تخصص خاصی است. در این راستا، سامانه خدمات مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موسوم به بیزسرویس،...

20 دی 1399

خبرنگاران تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات کرمانشاه واریز شد

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های کرمانشاه، از واریز تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات محلی استان خبر داد.

28 مهر 1399

انتشار فراخوان ششمین جشنواره علم برای همه

به گزارش خبرنگاران ، در فراخوان ششمین جشنواره علم برای همه (داستان نویسی علمی- تخیلی) آمده است:

23 مهر 1399

هشدار درباره عدم فعال سازی هنگام خرید گوشی نو

عدم فعال سازی گوشی نو (آکبند) یکی از مهم ترین اشتباهات رایج در هنگام خرید گوشی است، درحالی که در صورت عدم فعال سازی دستگاه در حضور فروشنده، همتا هیچگونه مسئولیتی برای گوشی غیرقانونی، کد فعال سازی نادرست یا عدم وجود کد فعال سازی ندارد.

10 مهر 1399

نجات بازارها با وام دولتی

نشریه اکونومیست در آخرین شماره خود به سراغ دولت ها و ابزارهایی که آنها برای کاهش تبعات مالی کرونا استفاده می کنند، رفته است. به اعتقاد این نشریه، کرونا جهان را تغییر و شمار بیکاران در بسیاری از کشورها را افزایش داده، اما در مقابل توانسته فرصت هایی را...

1 مهر 1399

توصیه ای که یدالله ثمره به جا گذاشت و رفت

درحالی که یک سال از درگذشت یدالله ثمره می گذرد، مصطفی عاصی از توصیه این چهره پیشکسوت زبان شناسی برای تقویت و گسترش زبان فارسی به عنوان سرمایه فرهنگی مشترک برای همه ایرانیان می گوید.

17 فروردین 1399

نان کارآفرینی در سفره 70 خانوار

سارا جعفرزاده ـ خبرنگار: با هزینه شخصی، کارگاه تولیدی راه انداخته و برای چند نفر کسب وکار ایجاد نموده است. عبدالله صفری کارآفرین و تولیدکننده پوشاک مردانه است که از تیر سال جاری سوله ای را که شهرداری در محله کم برخوردار رضویه در اختیارش قرار داده، با...

15 دی 1398

سازمان سینمایی درباره خانه پدری به قوه قضائیه دهن کجی کرد، با اکران خارجی فیلم، با داعشی ها مقایسه می شویم

جواد طوسی میز نقد برنامه هفت در مورد توقیف خانه پدری گفت: تنش بیش از حدی که برای سازنده یک اثر توقیفی ایجاد می شود، آنچنان عمیق است که کیانوش عیاری با توجه با پیشینه اش استحقاق آن را ندارد.

30 آذر 1398